top


Konspektai.com > Vadyba > Įmonės konkurencingumo augimo strategijų erdvinio kūbo savokos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės konkurencingumo augimo strategijų erdvinio kūbo savokos. Referatas

(Vadyba. Referatas, 8 puslapiai, 204kB)
Darbe esantys žodžiai: Įmonės konkurencingumo augimo strategijų erdvinio kubo sąvokos. Literatūra. Neatskiriama strategijos dalis yra konkurencija. Verslo požiūriu, tai yra pranašumo įgijimas konkurentų atžvilgiu. Problema kartais būna tame, kad vadovai dažnai kreipia per mažą dėmesį į konkurencijos visumą, o koncentruojasi ir bando išspręsti pavienes iškylančias problemas. Tačiau verslo aplinkoje yra daug veiksnių, kurie įtakoja konkurencingumą. Mokslinėje literatūroje galima rasti įvairias konkurencijos sampratas. Konkurencija, anot V. Kvainauskaitės ir V. Snieškos (2003), tai keleto asmenų rungtyniavimas siekiant to paties tikslo. Visuotinė konkurencija tai visų rinkoje siūlomų prekių varžymasis dėl pirkėjų joms įsigyti skirtų piniginių lėšų (Alborovienė, 2002). Konkurencinė aplinka, V. Pranulio teigimu, tai rinkodaros aplinkos komponentas, apimantis visą galimą tipą konkurencijos poveikį rinkodarai. Skiriami trys konkurencijos tipai: rūšinė, funkcinė ir komercinė konkurencija. Rinkos ekonomikos sąlygomis veikiančios įmonės didesniu ar mažesniu mastu susiduria su konkurencija. Konkurencinės aplinkos pažinimas yra būtina prielaida konkurenciniai strategijai suformuoti ir įgyvendinti. Konkurencinės strategijos kūrimas gali būti vykdomas tik įmonės bendrosios rinkodaros strategijos rėmuose ir turėtų prasidėti nuo konkurencinės aplinkos analizės. Konkurencinės aplinkos analizė yra pakankamai sudėtinga įmonės veiklinė funkcija, apimanti įvairių rinkoje veikiančių jėgų, veiksnių ir pasėkmių analizę. Konkurencinės aplinkos analizė susiveda į aritmetinės įmonės aplinkos analizę. Vienas geriausiai žinomų ir plačiai taikomų konkurencinės aplinkos analizės modelių yra M. E. Porterio konkurencijos modelis (Klebanskaja ir kt. Atkakliausia konkurencija vyksta tarp organizacijų, siūlančių tokį patį ar panašų produktą (paslaugą), tai yra tarp tiesioginių...
Vardas: Deimante
Darbo pavadinimas: Įmonės konkurencingumo augimo strategijų erdvinio kūbo savokos
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 204 kB
Bylos pavadinimas: imones_konkurencingumo_augimo_strategiju_erdvinio_kubo_savokos.zip
imones_konkurencingumo_augimo_strategiju_erdvinio_kubo_savokos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: funkcine analize, rinkos konkurencija, verslo strategijos, imones aplinkos analize, imones konkurencingumo analize, porter analize, konkurencijos analize, konkurencines aplinkos analize, rinkodara, įmonės rinkodaros analizė, įmonės kurimas, rinkodaros tipai, konkurencijos strategijos, imones strategija analize, imones konkurencine aplinka, imones strategijos analizė, konkurentu analizė, imones rinkodaros aplinkos analize, konkurencine analize, įmonės verslo strategija,s cdsqfjadoao konspektai referatas imones konkurencingumo augimo strategiju erdvinio kubo savokos csd hcx sgaqwfheawusg=afqjcnh fhwatvj_ghf pu n bjqb wsig =nwi mvsneom tyegtif ig, konkurentu analize, cd qfjaeodw konspektai referatas imones konkurencingumo augimo strategiju erdvinio kubo savokos j_rqt ulqep gt lw bgusg=afqjcnh fhwatvj_ghf pu n bjqb wsig =ugvtoxk jid tnmn xpq.

Paieška


bottom