top


Konspektai.com > Vadyba > Apklausa, apklausos klausimai, anketa
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Apklausa, apklausos klausimai, anketa. Referatas

(Vadyba. Referatas, 16 puslapių, 53kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Apklausa. Apklausos klausimai. Anketa. Literatūros sąrašas. Verslo vadybos fakultetas. Verslo technologijų katedra. Kalbėdami apie socialinės informacijos rinkimo metodus negalėtume vienareikšmiškai teigti apie vieno ar kito metodo naudojimą vien tik kiekybiniame arba kokybiniame tyrime; tikslinčiau teigti apie vyraujančią jų panaudojimo tendenciją. Įvairūs apklausos metodai lieka vieni populiariausių abiejuose tyrimų tipuose. Remiantis įvairiais mokslinės šaltiniais glaustai bus anketavimo metodais. Šiame referate bus apžvelgiami apklausos ir anketos socialinių tyrimų metodai, kurių objektas gali būti socialinė aplinka, asmenybės elgesys, gyvenimo sąlygos ir kt. Kalbedami apie informacijos rinkimo metodus galėtume teigti, kad vieno ar kito metodo naudojimą vien tik kiekybiniame tyrime. Apklasa tai tokia dokumentų rinkimo technika, kai apklausiamieji, iš esmės tuo pačiu metu atsakinėja į raštu ar žodžiu (interviu ėmėjo) pateiktus klausimus. Socialiniuose moksluose apklausa yra plačiai paplitęs tyrimo metodas. Vien vertus, tai gali rodyti metodo patikimumą, o antra jo populiarumą dėl tariamo paprastumo, manant, jog nėra nieko lengvesnio, kaip atlikti apklausą. Tokia pažiūra į šį metodą ir masinis jo taikymas gali sumenkinti jo reikšmę moksliniuose tyrimuose. Mat daugelyje tyrimų (taip pat ir disertacinių) nesilaikoma apklausos metodo metodologijos ir sudarant klausimyną bei parenkant tiriamųjų grupes, ir vykdant tyrimo procedūras bei atliekant matematinę analizę. Todėl gali atsitikti taip, kad šį tyrimo metodą teks vėl pagrįsti, juolab kad apie mokslinę jo vertę kartais dar diskutuojama. Pavyzdžiui, stebėjimą bandoma supriešinti su apklausa, tiesiog, jog stebėjimo būdu gaunami abojektyvesni duomenys. Be abejo, stebėdami realų elgesį...
Vardas: Julius
Darbo pavadinimas: Apklausa, apklausos klausimai, anketa
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 53 kB
Bylos pavadinimas: apklausa_apklausos_klausimai_anketa.zip
apklausa_apklausos_klausimai_anketa.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: verslo analize, anketos analize, anketą apie prekybos vadyba, interviu analize, interviu metodas, apklausos rastu metodas, interviu technika, apklausa raštu, anketos, tyrimo metodai anketine apklausa, interviu metodo taikymas, tyrimo metodas anketine apklausa, socialinė aplinka, metodologijos, anketinė apklausa referatai, vadybos referatas apklausa, anketine apklausa tai, tyrimo metodai, informacijos esme, anketine apklausa referate, anketavimo metodas, apklausa tai tokia duomenų rinkimo technika kai apklausiamieji iš esmės tuo pačiu metu atsakinėja raštu į pateiktus klausimus, dokumentu analize, stebejimo anketa, socialine verslo aplinka, stebejimo objektas, stebejimo metodas, asmenybes anketa, analize anketa, apklausos metodai, ANKETA, verslo vadybos klausimai.

Paieška


bottom