top


Konspektai.com > Ekonomika > Pinigų plovimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pinigų plovimas. Diplominis

(Ekonomika. Diplominis, 40 puslapių, 39kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Investavimą. Slėpimą. Integraciją. Baltųjų apykaklių nusikaltimai. Vėliavėlės plovėjų plotuose. Lietuva neįdomi pinigų plovėjams. Kaip efektyviai kovoti su pinigų plovimu ir organizuotu nusikalstamumu? Koks buvo šio renginio tikslas? Išvados. Pastaruosius du tris dešimtmečius ir Vakarų, ir Rytų šalyse galima matyti nuolat didėjantį fenomeną šešėlinę ekonomiką. Daug ūkio subjektų savo veiklą iš finansinės, administracinės, mokestinės, statistinės šviesos perkelia į privačios veiklos namų ūkiuose (savęs aprūpinimo ekonomika) arba į pelno siekiančios neregistruotos veiklos (neoficiali ekonomika) šešėlį. Šešėlinė ekonomika nėra nei naujas, nei tik kokiai nors ekonominei sistemai būdingas reiškinys. Nors valstybė visada stengiasi nubrėžti ekonominę ir juridinę ribą tarp oficialaus ir neoficialaus ūkio sektorių, tačiau toks dvilypumas glaudžiai susijęs su valstybės gyvavimu be valstybės nebūtų ir neoficialaus ūkio. Šešėlinė ekonomika atsirado iškart, kai tik valstybė ant dirbančiųjų uždėjo tvirtą ranką administruodama ir normuodama jų veiklą. Šešėlinės veiklos aktyvumas visais laikais priklausė ir priklauso nuo valstybės aktyvumo ir šalies ūkio sistemos. Per pastaruosius 20 metų atlikta daug šešėlinės ekonomikos tyrimų ir parašyta darbų, bet labai nedaug padaryta plėtojant metodologiją, skirtą apibrėžti ir sistemiškai įvertinti šešėlinę ekonomiką. Atlikti tyrimai buvo pagrįsti epizodine informacija, kuri nesudarė galimybių padaryti tikslesnių išvadų apie neoficialią ekonominę veiklą arba taikyti netiesioginius matavimo metodus makroekonominėje aplinkoje. Šešėlinei ekonomikai stengiamasi skirti daugiau dėmesio, tačiau dar neįmanoma tiksliau nustatyti jų dydžių ir charakteristikų. Taip yra todėl, kad tyrimų metodai nėra pakankamai tobuli norint surinkti reikiamą socialinę ekonominę informaciją apie neoficialų užimtumą ir neoficialią ekonominę veiklą. Planinėje ekonomikoje valstybė buvo dominuojantis...
Vardas: Giedrius
Darbo pavadinimas: Pinigų plovimas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 40 [?]
Diplominio dalykas: Ekonomikos diplominis
Parsisiųsta: 17 kartų.
Archyvo dydis: 39 kB
Bylos pavadinimas: pinigu_plovimas.zip
pinigu_plovimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sviesos dvilypumas, finansinės, pinigu plovimo referatas nemokamai, pinigu plovimo referatas, socialinė ekonomika, apie save ese, referatai apie seseline ekonomika, referatas šešėline ekonomika parsisiusti nemokamai, cc qfjab konspektai referatas pinigu plovimas qsyrt ljp qsvyzj awusg=afqjcne_gzp kiauucax_ozk few oasig = j ugly shfgx _a, pinigu plovimas isvados, pinigu plovimas refertas, pinigų plovimas darbai, pinigu plovimas diplominis, cache q ccgnkj konspektai referatas ekonomika psl_ savęs aprūpinimo ekonomika, savęs aprūpinimo ekonomika, ekonomikos esė, cache q ccgnkj konspektai referatas ekonomika psl_ pinigu plovimas literaturos sarasas, tyrimu metodologija, seseline ekonomika lietuvoje diplominis, seseline ekonomika bakalaurinis, pinigų plovimas ivadas, diplominis darbas pinigu plovimas, socialine sistema, pinigu plovimas lietuvoje, pinigų plovimas ekonomika, šešėlinė ekonomika.

Paieška


bottom