top


Konspektai.com > Ekonomika > Įmonių rušys
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonių rušys. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 75 puslapiai, 94kB)
Darbe esantys žodžiai: Vadybininkų kompetencijos ir atsakomybės didinimas. Kontrolės ir pasitikėjimo stiprinimas. Finansų valdymo tobulinimas. Dividendų politika. Jos esmė. Kokiais atvejais siūlyčiau ją taikyti. Teisinio reguliavimo gerinimo pagrindiniai keliai. Bendrovių valdymo tobulinimo modelis. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra. Nežiūrint į tai, bendrovių raidos aušroje ir vėliau, išsirutuliojus įvairioms akcinės nuosavybės formoms, akcininkų vaidmuo bendrovės valdyme tampa gana ribotas. Naudodamiesi balso teise, kurią suteikia įgytos akcijos, jie tik renka bendrovės valdymo organus, kurie įgyvendina bendrovės tikslus ir uždavinius. Tai priklauso nuo pasirinktos veiklos, strategijos, bendrovės valdymo organizacinės struktūros racionalumo, valdymo organizacinės struktūros funkcionavimo efektyvumo ir kitų giminingų priežasčių. Nors kiekvienas akcininkas, turintis bent vieną balso teisę suteikiančią akciją, turi galimybę realizuoti savo, kaip bendrovės bendrasavininko, teises, dalyvaudamas akcininkų susirinkime, ir savo nuomonę įvairiais klausimais išreikšti balsavimu, tačiau tuo jie pasinaudoja toli gražu ne visada. Stambiose akcinėse bendrovėse smulkūs akcininkai dažniausiai visiškai nesidomi bendrovės veikla ir rūpinasi tik gaunamais dividendais bei akcijų kursu. Tokie akcininkai paprastai patys nedalyvauja akcininkų susirinkimuose, bet įgalioja banką ar kitą kredito įstaigą, kurioje laiko savo akcijas, atstovauti jų interesams ir balsuoti vietoj jų. Todėl stambiose akcinėse bendrovėse sprendimų priėmimą akcininkų susirinkimuose lemia ne pavieniai smulkūs akcininkai, bet finansinių institucijų ir stambių akcijų paketų savininkai, kurie savo sprendimus dažniausiai iš anksto suderina su bendrovės vadovybe. Vadinasi, akcininkų susirinkimai stambiose akcinėse bendrovėse tampa grynu formalumu ir didesnę reikšmę, valdant bendrovę, įgauna tik mažose ir vidutinio dydžio akcinėse...
Vardas: Vydmantė
Darbo pavadinimas: Įmonių rušys
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 75 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 94 kB
Bylos pavadinimas: imoniu_rusys.zip
imoniu_rusys.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: akcines bendroves, bendroviu teise, finansu teisi, dividendu politikos esme, efektyvumo didinimas, akciju, finansu ese, akcininku vaidmuo, dividendų politikos esmė, imoniu ekonomikos konspektas, imoniu ekonomikos konspektai, uzsienio imoniu tipai, dividendų politika akcinese bendrovese, dividendu politika akcinese bendrovese, finansų esme, rinkimu teise, dividendu politika, imoniu rusys, Q modelis, kontrole, dividendai, dividendu politikos rusys, sprendimu, politika dividendu, dividendų politiką, Dividendų politiką, dividendų politika, finansu valdymo esme, imoniu ekonomika konspektai.

Paieška


bottom