top


Konspektai.com > Elektronika > Elektroizoiliaciniai lakai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Elektroizoiliaciniai lakai. Referatas

(Elektronika. Referatas, 9 puslapiai, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Plėveles sudarančiomis. Plastifikatoriai. Sikatyvai. Impregnavimo lakai. Dengimo lakai. Klijavimo lakais. Orinio džiovinimo lakų. Karšto džiovinimo lakų. Derviniai lakai. Aliejiniai lakai. Aliejiniai-bituminiai lakai. Celiuliozės eterių lakai. Lakų charakteristikos. Lako džiūvimo laikas. Impregnuojamoji elekroizoliacinio lako savybė. Termoelastiškumas. Lako plėvelės higroskopiškumas. Lietuvos žemės ūkio universitetas. Agroenergetikos katedra. Referatas. Lakai yra įvairių plėveles sudarančių medžiagų ir specialiai parinktų organinių tirpiklių koloidiniai tirpalai. Plėveles sudarančiomis medžiagomis vadinamos tokios medžiagos, kurios, tirpikliams išgaravus (polimerizacijos metu), sudaro kietą plėvelę. Plėveles sudarančios medžiagos yra dervos (gamtinės ir sintetinės), augaliniai džiūvantieji aliejai, celiuliozės eteriai ir kt. Jų tirpikliai yra greitai garuojantys (lakūs) skysčiai: benzolas, toluolas, alkoholiai, acetonas, terpentinas ir kt. Gaminant elektroizoliacinį laką, tenkinantį daugybę reikalavimų, parenkama keletas plėveles sudarančių medžiagų, kurios ir sudaro lako pagrindą. Kad šios medžiagos visiškai ištirptų ir tolygiai išdžiūtų, naudojama keletas tirpiklių. Sutirštėjęs lakas praskiedžiamas lėčiau garuojančiais skiedikliais: benzinu, žibalu, terpentinu ir kai kuriais kitais skysčiais. Į lakus gali būti dedama plastifikatorių ir sikatyvų. Džiūvant ant kokio nors paviršiaus užteptam lako sluoksniui, jame esantys organiniai tirpikliai išgaruoja, o plėveles sudarančios medžiagos polimerizuojasi ir sudaro kietą lako plėvelę. Ta plėvelė gali būti lanksti (elastiška) arba nelanksti ir trapi. Tai priklauso nuo lako pagrindą sudarančių medžiagų. Atsižvelgiant į paskirtį, elektroizoliaciniai lakai skirstomi į impregnavimo, dengimo ir klijavimo lakus. Prasiskverbdamas į apvijų izoliacijos akutes, impregnavimo lakas išstumia iš ten orą ir sukietėjęs apsaugo apviją nuo...
Vardas: Skalvis
Darbo pavadinimas: Elektroizoiliaciniai lakai
Kategorija: Elektronika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Elektronikos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: elektroizoiliaciniai_lakai.zip
elektroizoiliaciniai_lakai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ktu referatas plast, apviju lakas, kas yra elektroizoliacinis lakas, lakus skysciai, plastifikatorius lakui, impregnavimo lakas, apvijų impregnavimas, izoliacinis lakas referatas, tp search,s ccyqfjaa konspektai referatas elektroizoiliaciniai lakai djit_sliybusgbiuohnbqusg=afqjcnevikicuib wbiaihvyzjif kaawqsig =xnsnugqffah mb b vvua, referatas lakai, koloidiniai tirpalai, elektroizoliaciniai lakai, apvijų lakas, izoliaciniai lakai, apvijų lakai, garų, apvijos lakas, elektroizoliacines charakteristikos, elektroizoliacinių medžiagų higroskopiškumas, elektroizoliacines medziagos higroskopiškumas, lakas elektroizoliacinis, lakas elektronikai, elektroizoliacinis lakas, referatas pleveles, apviju lakavimas, ktu referatas, intpregravimo lakai, izoliaciniai.

Paieška


bottom