top


Konspektai.com > Medicina > Nervų sistemos struktūra
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Nervų sistemos struktūra. Konspektas

(Medicina. Konspektas, 15 puslapių, 50kB)
Darbe esantys žodžiai: Periferinė nervų sistema. Bendri organizmo veiklos reguliacijos principai. Simpatinė ir parasimpatinė. Vegetacinės nervų sistemos sandara ir veikla. Vegetacinė nervų sistema - tai tam tikri. Smegenų žievė. Elektrinis galvos smegenų aktyvumas. Hormonai, jų įtaka elgesiui ir jų reguliacija. Lytinis brendimas. Endokrininių liaukų ligos ir jų profilaktika. Bendri endokrininių liaukų veiktos principai ir šių liaukų amžiaus ypatybes. Mokykliniame amžiuje dažniausiai pasitaikančios endokrininių liaukų ligos. Supratimas apie reguliacines sistemas. Humoralinė ir hormoninė reguliacija. Nervine reguliacija. Skausmas ir stresas. Virškinimo organų sutrikimai bei ligos. Šalinimo organų ligos ir jų profilaktika. Šalinimo organai ir jų sandara. Šalinimo organų funkcijos. Bioritmai. Narkotikai, narkomanijos ir toksikomanijos. Rūkymas ir jo profilaktika mokykloje. Alkoholio vartojimas ir jo profilaktika. Narkotinių bei kitų toksinių medžiagų vartojimas ir šių medžiagų vartojimo profilaktika mokykloje. Pagrindinės požievinių struktūrų sudedamosios dalys. Parkinsono liga pasireiškia trijų tipų sutrikimais. Bazalinių ganglijų funkcijos. Pagumburio funkcijos. Tarpines smegenis sudaro. Limbinė sistema. Trys emocijų aspektai. Nugaros nervai. Smegenėlių pažeidimai pasireiškia tokiais simptomais. Kalba yra kita labai svarbi funkcija, kuri būtų neįmanoma be polimodalinių struktūrų veikimo.
Darbo pavadinimas: Nervų sistemos struktūra
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Konspekto dalykas: Medicinos konspektas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 50 kB
Bylos pavadinimas: nervu_sistemos_struktura.zip
nervu_sistemos_struktura.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: hormonai, endokrininiu liauku struktura, periferinė nervu sistema, humoraline reguliacija, stresas, parkinsono liga, STRESAS, lytinis brendima,s ce qfjagocg konspektai referatas nervu sistemos struktura ybz hs nrhbkog igeusg=afqjcnhabsjrvlgw vtgmh oottskytugsig = vkwzuw_ vi gmgggraw, vegetacines funkcijos, polimodalinė kalba, vegetacines nervu sistema, nervine ir hormonine reguliacija, hormonine reguliacija, periferine nervu sistema konspektas,s cckqfjaboao konspektai referatas nervu sistemos struktura j ut piipf aor ugcdwusg=afqjcnhabsjrvlgw vtgmh oottskytugsig = osbm oykn pnxbqux jda, nervų sistemos struktūra, nervų sistemos sruktūra, bazaliniu gangliju funkcijos, nervinės ir hormoninės reguliacijos reikšmė, limbine nervu sistema, nervines reguliacijos itaka endokrininiu liauku funkciju sutrikimai, periferine nervu sistema konspektai, nervu sistemos konspektas, nervai referatas, virskinimo sistemos anatomija.

Paieška


bottom