top


Konspektai.com > Fizika > Elektrono specifinio krūvio nustatymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Elektrono specifinio krūvio nustatymas. Konspektas

(Fizika. Konspektas, 5 puslapiai, 30kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo užduotis. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Elektrono specifinio krūvio nustatymas. (Tomsono būdu). Elektroną veikia vektoriui priešinga kryptimi. Greičiu judantis elektronas kuria magnetinį lauką, todėl išorinis indukcijos magnetinis laukas jį veikia Lorenco jėga. Ši jėga yra statmena per vektorius ir išbrėžtai plokštumai. Dėl neigiamo daugiklio e, ji nukreipta priešingai negu sektų iš vektorinės sandaugos taisyklės. Būdama statmena vektoriui, ji keičia tik judėjimo kryptį, nekeisdama modulio. Jei vektorius yra statmenas vektoriui, tuomet Lorenco jėga yra pati didžiausia ir jos modulis lygus. Jėga yra įcentrinė ir jos veikiamas elektronas juda spindulio R apskrita trajektorija. Kai judančią elektringą dalelę vienu metu veikia elektrinis ir magnetinis laukai, Lorenco jėga vadiname jėgų geometrinę sumą. Darbe elektrono santykio nustatymui naudojamas elektroninis vamzdis. Jo elektroninės patrankos suformuotas greičio elektronų pluoštas patenka į Oy ašimi kreipiančias plokšteles (). Kai tarp nuotoliu d nutolusių lygiagrečių plokštelių prijungta įtampa U, tai tarp jų yra stiprumo E = U/d elektrinis laukas. Jis elektroną veikia elektrine jėga ir Oy ašies kryptimi elektronui suteikia pagreitį. Dėl to šia kryptimi elektronas įgyja papildomą greičio komponentę. Čia yra laikas, per kurį elektronas juda veikiamas plokštelių elektrinio lauko. Išlėkęs iš plokštelių veikimo zonos, jis toliau juda greičiu tiesiai ir tolygiai. Kaip matosi paveiksle nuokrypio kampo J tangentas. Į šią lygybę įrašę išraišką, gauname. Šiame darbe elektrono pradinio greičio nustatymui, statmenai vektoriui sukuriamas tokio didumo ir krypties magnetinis laukas, kad elektroną veikianti Lorenco jėga kompensuotų jį veikiančią elektrinę jėgą. Tuomet jų moduliai būtų lygūs, t.y. Iš ir gauname, kad. Elektroninio vamzdžio konstantos L, l ir d darbe yra...
Vardas: Antanas
Darbo pavadinimas: Elektrono specifinio krūvio nustatymas
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Fizikos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 30 kB
Bylos pavadinimas: elektrono_specifinio_kruvio_nustatymas.zip
elektrono_specifinio_kruvio_nustatymas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kam lygi veikianti jega elektrono specifinio kruvio nustatymas, elektrinio specifinio kruvio nustatymas, elektrono specifinio kruvio kryptis, elektronines,s cdcqfjac konspektai referatas elektrono specifinio kruvio nustatymas luct jfodhpsga gbnwbausg=afqjcnf iqisosllr rb xrt tt zatziwsig = lo ct vetza_pjv qfkrw,s ccqqfjaa konspektai referatas elektrono specifinio kruvio nustatymas wvrht k wm gsosrdebwusg=afqjcnf iqisosllr rb xrt tt zatziwsig =ufm zaduxk xhdykzw, tp search, koks yra elektrono specifinis kruvis, elektrono specifinis krūvis, elektrono specifinis kruvis lygus, fizika elektronas, lorenco jėgos nustatymas, elektrono kruvis, elektrono specifinis kruvis, elektrono jega, elektrono specifinio kruvio nustatymas, elektrono specifinio krūvio nustatymas, elektrono kruvio nustatimas.

Paieška


bottom