top


Konspektai.com > Psichologija > Asmenybės samprata 2
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Asmenybės samprata 2. Referatas

(Psichologija. Referatas, 10 puslapių, 19kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. 1 dalis. Asmenybės samprata. Psichoanalizės teorija. Mokymosi teorija. Augimo teorija. 2 dalis. Kitos asmenybės sampratos teorijos. Ir faktoriai. Lauko teorija. Motyvacijos teorija. Savisuderinamumo teorija. Logika ir kūryba. Intuicija ir įpročiai. Vertybių sistema. Menas valdyti žmones visuomet yra gyvybiškai svarbus vadovams bet kurioje veiklos srityje. Praeityje, kai buvo darbo jėgos perteklius ir mažas nusiskundimų skaičius, vadovas galėdavo “laikyti po padu” daugiau darbininkų ir atleisti nepatikusius. Šiais laikais prityrę specialistai tapo retenybė. Be to, labai padaugėjo skundų bei reikalavimų, kuriems tenkinti firmos išleidžia daugiau pinigų, nei kitiems veiklos objektams. Dėl visų šių faktorių valdymo menas yra vienas pagrindinių momentų vertinant firmos konkurentabilumą ir vadovybės darbo efektyvumą.
Darbo pavadinimas: Asmenybės samprata 2
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 19 kB
Bylos pavadinimas: asmenybes_samprata_konspektas.zip
asmenybes_samprata_konspektas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: psichoanalizė, spec dalis, darbo samprata, mokymosi teorijos, asmenybes teorija, aktoriai,s cdgqfjac konspektai referatas asmenybes samprata zcint_mzhewm qxksznxdausg=afqjcngycszhpau albhmm b jaadwtacw, asmenybes samprata psichologijoje kursinis, asmenybe referatas, viduramziai asmenybes savoka, menas valdyti zmones, asmenybes samprata, motyvacijos teorijos, asmenybės samprata, asmenybė.

Paieška


bottom