top


Konspektai.com > Psichologija > Veiklos motyvacijos savianalizė: vertybių motyvacinė prasmė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Veiklos motyvacijos savianalizė: vertybių motyvacinė prasmė. Referatas

(Psichologija. Referatas, 7 puslapiai, 148kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Asmenybės veiklos motyvacija. Asmenybės veiklos motyvacija. Asmenybės aktyvumo šaltiniai. Vertybės. Vertybių aiškinimas. Skirtingas autorių požiūris į vertybes. Asmenybės vertybių hierarchijos analizė. Vertybių hierarchijos rezultatai. Vertybių hierarchijos analizė. Išvados. Naudota literatūra. Priedai. Vertybės – tai specifiškos, mus supančio pasaulio objektų ir reikšmių charakteristikos, turinčios teigiamą reikšmę žmogui, kolektyvui bei visuomenei. Vertybės lydi mus kiekvieną dieną, padeda atskirti gėrį nuo blogio, viską įvertinti pagal savo vertybių sistemą. Tai – žmogaus dvasingumo raiška, kurioje atsispindi grožis, žinojimas ir meilė, siekiama dvasiškumo ir materialumo darnos. Tik vertybių dėka žmogus tegali pasiekti tikrąjį ir visavertį žmogiškumą. Vertybės apima žinias, tikėjimus, menus, moralę, papročius, vaizduotę ir visuomeninę nuomonę, kurią žmogus įgyja kaip visuomenės narys. Taigi labai svarbu kiekvienam iš mūsų pažinti tikrąsias vertybes ir įsisąmoninti jas savo veikloje.
Darbo pavadinimas: Veiklos motyvacijos savianalizė: vertybių motyvacinė prasmė
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 24 kartus.
Archyvo dydis: 148 kB
Bylos pavadinimas: psichologijos_savianalize.zip
psichologijos_savianalize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aktyvų analizė, asmenybės motyvacija, savianalize psichologijos, vertybiu sistemos psichologijoje, asmenybės vertybės, vertybiu aiskinimas, asmenybes veiklos motyvacija, vertybių motyvacinė prasmė,s cg qfjah konspektai referatas psichologijos savianalize qsiqt _ fa_ qs sn tbqusg=afqjcngypiroqwlvikq fmgrbeixt wyeasig =lx ufjdq tnbm wqcqdo q, savianalizes rasto darbai, motyvacija psichologija,s cciqfjaa konspektai referatas psichologijos savianalize qht heip gs vcqusg=afqjcngypiroqwlvikq fmgrbeixt wyeasig =derqzcmeb jjptltq wx w, savianalizės rašto darbai, tps, psichologija savianalize, motyvacijos vertybes, referatas žmogaus vertybės, vertybių sistema motyvacija, asmenybes motyvacija, savianalize psichologija, darbo prasme ir motyvacija, tp search, vertybių motyvacija, motyvacijos referatas, referatas motyvacija, vertybiu motyvacine prasmwe, savianalizes referatas, veiklos motyvacijos savianalize, savianalizė ir motyvacija, vertybių veiklos motyvacija.

Paieška


bottom