top


Konspektai.com > Psichologija > Motyvacija (3)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Motyvacija (3). Konspektas

(Psichologija. Konspektas, 16 puslapių, 54kB)
Darbe esantys žodžiai: Motyvacija tai savęs ir kitų pažadinimo veiklai procesas, siekiant savų ir organizacijos tikslų. Tai konkrečių aktyvinimo priemonių ir būdų visuma, naudojama darbuotojų suinteresuotumui, aktyvumui didinti. Procesines. Turinines. Įvairios motyvacijos teorijos skirstomos į dvi kategorijas. Turininės motyvacijos teorijos. A.Maslou motyvacijos teorija stengiasi nustatyti poreikius, kurie pažadina žmones veiklai. Jis nustatė žmogaus poreikių hierachinį lygį (žr. 2 pav.). Ši teorija grindžiama tuo, kad poreikiai gali būti patenkinami tik eilės tvarka pagal svarbа. Pirmojo lygio poreikiai, kurie padeda žmogui išgyventi, vadinami baziniais. Saugumo poreikio patenkinimo pagrindas yra pinigai. Pinigai. Socialiniai poreikiai. Pagarbos poreikiai. Saviraiškos poreikiai. A.Maslou poreikių hierarchija. Procesinės motyvacijos teorijos. Motyvacija ir pinigai. Darbo užmokesčio pagrindinės sudedamosios yra pastovioji ir kintamoji dalys. Kitas labai svarbus motyvavimo aspektas yra darbo užmokesčio formų ir jų sistemų parinkimas ir tobulinimas. Motyvavimas pokalbiu, darbo vertinimu ir pačiu darbu. Motyvavimas pokalbiu. Motyvacija darbo vertinimu. Asmeninės moralinio skatinimo formos. Viešosios moralinio skatinimo formos. Motyvavimas darbu. Darbo projektavimą sudaro darbo turinio ir darbo metodų pritaikymas ir darbo ryšių su kitais darbais organizacijoje nustatymas. Kaip skiriasi darbai. Specializuoti darbai. Specializuotas darbas teikia šias privilegijas.
Darbo pavadinimas: Motyvacija (3)
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Konspekto dalykas: Psichologijos konspektas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 54 kB
Bylos pavadinimas: motyvacija(3).zip
motyvacija(3).zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbuotojų motyvacija, darbuotojų motyvavimo, motyvacijos tobulinimas, motyvacija darbas,s cg qfjab konspektai referatas motyvacija izwvt ghfy lswaq _stbgusg=afqjcnglxoe ntfrktkko wzshvvkogsig =aop rasx oigfb aymjsa, motyvacijos kategorijos, motyvacijos teorijos skirstomos i,s cd qfjad konspektai referatas motyvacija cauut i h sgbgglwibausg=afqjcnglxoe ntfrktkko wzshvvkogsig =bhpoefe gboqjer dzjsiq, darbo motyvacija organizacijoje, tp search, darbo uzmokescio formos, darbo motyvavimas pokalbiu, darbo uzmokescio, asmeninė motyvacija, motyvavimo procesas, motyvavimo teorijos skirstomos į, motyvavimo teorijos, darbuotoju motyvacija jos tobulinimas, darbuotoju motyvacija ir jos tobulinimas, psichologija motyvavimas, darbuotoju motyvavimas pokalbiu, darbo motyvacija, darbo motyvavimas, motyvavimas darbo vertinimu, poreikiu motyvacijos, turinines teorijos, motyvavimas paciu darbu.

Paieška


bottom