top


Konspektai.com > Politologija > Politinis režimas: samprata ir tipologija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Politinis režimas: samprata ir tipologija. Kursinis

(Politologija. Kursinis, 27 puslapiai, 186kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Demokratinis politinis režimas. Demokratijos samprata ir pagrindiniai bruožai. Šiuolaikinės demokratijos esmė. Politinės ideologinės šiuolaikinės demokratijos srovės. Demokratijos idėjos evoliucija. Nedemokratinis valdymas. Autoritarinis režimas. Totalitarinis režimas. Teisinė- funkcinė politinių režimų tipologija. Poliarchija. Legitimumo principas. Politinis legitimumas. Rinkimai ir jų sistemos. Rinkimų sistemos. Išvados. Literatūra. Valstybės politinio režimo sąvoka įvardijama būdų ir priemonių, kuriomis įgyvendinama valstybės valdžia, visuma. Tai trečias valstybės formos elementas. Valstybės valdymo bei valstybės sandaros formos neparodo, kokiais būdais valdžia realizuojama, kokie yra valstybės valdžios ir žmonių santykiai, kaip valstybės valdžios institucijos tvarko žmonių reikalus, ar pripažįstama vietos savivalda, kaip politiniame procese dalyvauja piliečiai.
Vardas: Agne
Darbo pavadinimas: Politinis režimas: samprata ir tipologija
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 27 [?]
Kursinio dalykas: Politologijos kursinis
Parsisiųsta: 31 kartą.
Archyvo dydis: 186 kB
Bylos pavadinimas: politinis_rezimas_samprata_ir_tipologija.zip
politinis_rezimas_samprata_ir_tipologija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: politines sistemos samprata, politinio režimo samprata, politinis rezimas kursinis darbas, politinių režimų tipai, politinis režimas samprata ir tipai, poliarchija, politines sistemos tipologija, politinis režimas, politiniu rezimu samprata, alita, demokratijos, ce qfjaf konspektai referatas politinis rezimas samprata ir tipologija i nt esksfr qtu vi dwusg=afqjcner h cibxs ytyyiof i xwqsig = _ ty zez qhf ecbfdxa,s cdgqfjac konspektai referatas politinis rezimas samprata ir tipologija p oft b cyhp qtlrcddbwusg=afqjcner h cibxs ytyyiof i xwqsig =s_ iculkykytptwisjts a.

Paieška


bottom