top


Konspektai.com > Aplinka > Ignalinos atomonė elektrinė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ignalinos atomonė elektrinė. Referatas

(Aplinka. Referatas, 23 puslapiai, 1235kB)
Darbe esantys žodžiai: Kaip mus veikia ignalinos atominė elektrinė ir radiacijos poveikis aplinkai. Ignalinos atominės elektrinės poveikis aplinkai. Černobylio avarijos pasekmės Lietuvoje. Apibendrinimas. Lietuvoje taršos radioaktyviomis medžiagomis požiūriu šiuo metu yra dvi svarbiausios problemos: Ignalinos atominės elektrinės poveikis ir Černobylio AE avarijos pasekmės. Šiame darbe minėtoms dviems problemoms ir skiriama daugiausia dėmesio. Eksploatuojant bei remontuojant atominę elektrinę susidaro dideli kiekiai radioaktyviųjų atliekų, kurios kaupiamos elektrinės saugyklose. Elektrinei normaliai dirbant, į aplinką patenka nuo radioaktyviųjų medžiagų apvalytas vanduo ir oras. Tarša sustiprėja remontuojant ar įvykus avarijai. Atominės elektrinės tarnybos nuolat matuoja radioaktyviųjų medžiagų emisiją į orą ir vandenį. Kadangi matavimams naudojama nepakankamai tobula įranga, tai gaunami ne visiškai patikimi rezultatai.
Vardas: csdd
Darbo pavadinimas: Ignalinos atomonė elektrinė
Kategorija: Aplinka
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 23 [?]
Referato dalykas: Aplinkos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 1235 kB
Bylos pavadinimas: ignalinos_atomine_elektine.zip
ignalinos_atomine_elektine.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ignalinos atomine elektrine referatas, atlieku, ignalinos atomine elektrine ir radiacija referatas, atomine elektrine kursinis, poveikis žmonėms ir aplinkai įvykus avarijai atominėje elektrinėje, ignalinos atomine elektrine poveikis zmonems ir aplinkai įvykus avarijai, atomine elektrine referatai, referatai nemokamai atomines elektrines lietuvoje, ignalinos elektrines radioaktyvumo poveikis aplinkai, referatas atominiu jegainiu poveikis aplinkai, atomines elektrines referatas, poveikis žmonėms įvykus avarijai atominėje elektrinėje, černobylio avarija, ignalinos atominė elektrinė poveikis žmonėms ir aplinkai įvykus avarijai, ignalinos tarsa, tp search, referatai ignalinos atomine elektrine ir radiacija, ignalinos atominė elektrinė referatas, referatai apie atomones elektrines, ignalinos atomine elektrine radiacijos poveikis zmogui referatai, elektriniu poveikis aplinkos tarsai, radiacijos poveikis aplinkai, atominių elektrinių teršalai, referatas tarsa, atominiu elektrines poveikis aplinkoje, atomines elektrines ir ju sauga veiksmai ivykus avarijai atomineje elektrineje, atominės elektrinės poveikis ivykus avarijai.

Paieška


bottom