top


Konspektai.com > Sauga > Žmonių sauga ir ergonomika 2
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Žmonių sauga ir ergonomika 2. Namų darbas

(Sauga. Namų darbas, 6 puslapiai, 21kB)
Darbe esantys žodžiai: Namų darbai. Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatyminis reglamentavimas. Potencialiai pavojingi įrengimai. Potencialiai pavojingi įrenginiai. Darbo higiena. Apšvietimo sąvokos ir vienetai. Apšvietos būdai ir sistemos, higieninis normavimas. Šviesa fiziniu požiūriu. Darbo vietos apšvieta. Apšvietos vienetas. Darbo vietų apšvieta. Natūrali apšvieta. Dirbtinė apšvietą. Dirbtinis apšvietimas. Bendras apšvietimas. Vietinis apšvietimas. Mišrusis apšvietimas. Specialų apšvietimą. Avarinė apšvieta. Signalinė apšvieta. Technologinių procesų darbų sauga arba ergonomika. Ergonomikos tyrimo metodologija. Ergonomika. Aprašomaisiais. Eksperimentiniai. Įvertinamieji. Indukcinis. Dedukcinis. Kiekybiniai. Kokybiniai. Lyginamieji. 1) žmonės yra skirtingi. 2) žmonių galimybės yra ribotos. 3) žmonės turi (yra linkę) elgtis kaip tikimasi ir jų reakcija yra nenuspejama. 1) suvokimo klaidos. 3) klaidingi veiksmai. Gaisrinė sauga. Medžiagų ir konstrukcijų degumas. Literatūra.
Vardas: VIP
Darbo pavadinimas: Žmonių sauga ir ergonomika 2
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Namų darbo dalykas: Saugos namų darbas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 21 kB
Bylos pavadinimas: zmoniu_sauga_ergonomika.zip
zmoniu_sauga_ergonomika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.89 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: medziagu degumas, pavojingi darbai, zmoniu sauga ir ergonomika vgtu, žmonių suga ir ergonomika, darbo vietu ergonomika, apsvietimas, amp esrc=s amp source=web amp cd= amp ved= cgsqfjaioao amp url= konspektai referatas zmoniu sauga ir ergonomika amp ei=mcyjt unjisi gsg ymbcq amp usg=afqjcngubo srgeont tk lbf ehfmvjig amp sig =vipsjmvbfams lp fyuzkg, ergonomikos tyrimas, zmoniu sauga ir ergonomika konspektas, vgtu zmoniu sauga ir ergonomika, amp esrc=s amp source=web amp cd= amp cts= amp ved= cfkqfjah amp url= konspektai referatas zmoniu sauga ir ergonomika amp ei=vv wt hqjowp axbm zdcq amp usg=afqjcngubo srgeont tk lbf ehfmvjig amp sig =fe jbeevrfhqe lcfrinuq, apšvietimo ergonomika, darbu saugos namu darbas, potencialiai pavojingi irenginiai darbai, vgtu žmonių sauga ir ergonomika, sviesa, kur naudojama makro egronomika, tp search, darbo sauga ir egronomika vgtu konspektas, ergonomikos namų, darbo ergonomika, potencialiai pavojingi irenginiai, ergonomika ir darbu sauga namu darbas, sauga ergonomika, žmonių sauga ir ergonomika spera, apsvietimo ergonomika.

Paieška


bottom