top


Konspektai.com > Kita > Kaimo plėtros politikos priemonės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kaimo plėtros politikos priemonės. Referatas

(Kita. Referatas, 23 puslapiai, 898kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kaimo plėtra Lietuvoje. Kaimo turizmo vieta tolydžioje kaimo plėtroje. Socialinės ir ekonominės politikos poveikis kaimo plėtrai. Kaimo plėtra europos sąjungoje ir lietuvoje. Kaimo infrastruktūra blogėja. Kaimo plėtros programos 2000-2006 m. Lyderio (leader) programa. Kokybė – svarbiausias kaimo plėtros veiksnys. Inovacijų sklaida ir verslumo ugdymas – efektyviausi kaimo plėtrą spartinantys veiksniai. Kaimo plėtros tendencijos lietuvoje ir kitose es šalyse. Pajamos iš žemės ūkio. Ūkininkaujančiųjų amžius. Lėšos kaimo plėtrai. Austrijos patirtis. Suomijos kaimo plėtra. Vokietijos plėtros ypatumai. Pasiūlymai lietuvai. Informacinės technologijos – prioritetinė mokymo sritis suomijoje. Išvados. Literatūra. Lietuvos kaimas apima 97,3 proc. šalies teritorijos. Daugiau kaip pusę žemės ploto sudaro žemės ūkio naudmenos. 2001 metais(gyventojų surašymo duomenimis) kaimo gyventojų skaičius buvo 1146,1 tūkst. arba 32,8 proc. visų šalies gyventojų. Apie pusė jų – darbo jėga – užimtieji ir bedarbiai. Dauguma kaimo verslininkų yra vyresnio amžiaus neturi tam tinkamo pasirengimo ir mokymuisi neskiria reikiamo dėmesio. Kaimo darbo jėga mažiau patraukli pagal išsilavinimą. Žemės išsilavinimo pagrindinė priežastis – jaunųjų kaimo žmonių migracija į miestus. Integracija į Europos Sąjungą, struktūrinių fondų teikiamos paramos efektyvaus įsisavinimo, užimtumo problemų kaime sprendimo būtinybė sąlygoja verslo plėtros kaime aktualumą. Kaimo plėtra - tai viena iš ES bendrosios ž.ū. politikos priemonių, kuria siekiama paspartinti kaimo vietovių ekonominę plėtrą ir palengvinti BŽŪP reformą. Pagal Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros įstatymą, kaimo plėtra yra kaimo vietovių gyventojų gyvenimo kokybės gerinimas, kaimo ūkinės ir socialinės struktūros, taip pat bendruomeninių ryšių tobulinimas, siekiant užtikrinti ekonominę ir socialinę sanglaudą, saugoti ir kurti darbo vietas kaimo vietovėse, saugoti ir puoselėti etninę kultūrą, kraštovaizdį bei gamtinę aplinką.
Vardas: daina
Darbo pavadinimas: Kaimo plėtros politikos priemonės
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 23 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 898 kB
Bylos pavadinimas: kaimo_pletra.zip
kaimo_pletra.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gyventoju skaicius, kaimo turizmo plėtra, lyder, Leader, inovacijų, europos pletra, GYVENTOJU SKAICIUS LIETUVOJE, migracija ese, kaimo pletros priemones kursinis, socialine verslo aplinka, es politika pletojant referatai, agrarines politikos priemones kursinis, verslo pletros veiksniai, referatai apie politika, žemės ūkio integracija, kaimo plėtra tai viena, europos sąjunga, tps, esė apie migraciją, kaimo kultura, verslo aplinka lietuvoje, tp search, kaimo pletra ir politika referatas, kaimo plėtra, kursinis darbas apie kaimo turizmo pletra lietuvoje, kaimo plėtros referatai, kaimo pletros referatai, informacines technologijos lietuvos kaime, informacines technologijos, kursinis lietuvos kaimo pletros politikos tendencijos, rasto darbas lietuvos kaimo pletros politikos tendencijos, kursinis darbas lietuvos kaimo plėtros politikos tendencijos, etnokulturos spera, kaimo pletra referatas, verslo pletra.

Paieška


bottom