top


Konspektai.com > Vadyba > Drabužių parduotuvių įvaizdžio vertinimas (vartotojo savybės)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Drabužių parduotuvių įvaizdžio vertinimas (vartotojo savybės). Diplominis

(Vadyba. Diplominis, 70 puslapių, 417kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Prekės ženklo įvaizdis. Prekinio ženklo vertė. Kitų autorių modeliai. Atskirų požymių svarbumo nustatymas. Prekės ženklo elementai. Vertinimo metodai. Metodologija. Tyrimo rezultatai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Įvaizdis yra vienas iš svarbiausių elementų bet kokiam šių laikų verslui, o ypač rūbų pramonei. Įvaizdį galima apibūdinti kaip psichologinį bei socialinį reiškinį, kuris daugiau ar mažiau įtakoja mūsų kasdieninį gyvenimą. Kiekviena kompanija kreipia didžiulį dėmesį į kiekvienos parduotuvės įvaizdį. Mes pasirinkome „Drabužių parduotuvės įvaizdis ( vartotojo savybės)“ temą, nes mums, kaip būsimiems verslininkams, įdomu, koks turi būti parduotuvės įvaizdis ir kokio tipo klientus mes galėtume pritraukti į ją. Kalbant apie drabužių pramonę, kiekvienas verslininkas nori, jog jų prekės vardas būtų garsiausias bei žinomiausias. Garsiausios kompanijos jau turi susikūrusios tam tikrą savo įvaizdį, bet ir mažiau žinomos kompanijos bando jį sukurti.
Vardas: Juozas
Darbo pavadinimas: Drabužių parduotuvių įvaizdžio vertinimas (vartotojo savybės)
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 70 [?]
Diplominio dalykas: Vadybos diplominis
Parsisiųsta: 25 kartus.
Archyvo dydis: 417 kB
Bylos pavadinimas: galutinis_darbas_kursinis.zip
galutinis_darbas_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: prekes zenklo ivaizdis, prekes enklo, prekes ivaizdis, prekės ženklo metodologija, prekes ženklo ivaizdis, tyrimo metodai, prekės ženklo, tyrimo metodo isvados,as_epq=vartotojo savybesas_oq=as_eq=hl=lttbs=lr lang_ ltnum= lr=lang_ltcr=as_ft=ias_filetype=as_qdr=allas_occt=anyas_dt=ias_sitesearch=as_rights=safe=imagesbtng=google paieška, rubu parduotuves ivaizdis londone, parduotuves vertinimo isvados, parduotuviu vertinimai, imones ivaizdzio vertinimas, vartotojo savybės, parduotuviu ivaizdzio vertinimas vartotojo savybes, cache cawbbyxvna j atrastis term drabužių parduotuvių internetines drabuziu parduotuves apklausa, įvaizdžio vertinimas, prekiu vartotojo įvaizdis, rubu pramonė, drabuziu savybes, įvaizdis yra vienas iš svarbiausių elementų bet kokiam šių laikų verslui o ypač rūbų pramonei, parduotuviu ivaizdis, coffee brand image evaluation, verslinink, įvaizdis diplominiai, įvaizdis dipolminis, parduotuvių vertinimas, ivaizdzio savybes, diplominis įvaizdžio.

Paieška


bottom