top


Konspektai.com > Transportas > Valstybiniai uostai ir uosto organizavimo pagrindai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Valstybiniai uostai ir uosto organizavimo pagrindai. Kursinis

(Transportas. Kursinis, 21 puslapis, 396kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Valstybiniai uostai. Uostų istorijos akcentai. Valstybinio uosto valdymo privalumai ir trūkumai. Uostų paslaugos ir veikla. Uostų plėtra. Klaipėdos valstybinis jūrų uostas. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Klaipėdos uosto pranašumai ir galimybės. Krova klaipėdos uoste 2006 metų sausį – vasarį. Pagrindinių krovinių dinamika Klaipėdos uoste 1990 – 2002 metais. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto veiklos strategija iki 2010 metų. Uosto organizavimo pagrindai. Uosto infrastruktūra ir superstruktūra. Uosto darbo organizavimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Uostas – tai žemės teritorija ir vandens akvatorija, skirta saugiam laivų įplaukimui į uostą ir stovėjimui jame, prie krantinių ir reiduose, laivų ir kitų transporto sistemų krovos operacijoms atlikti, laivų remontui, apžiūros taip pat kitoms su laivyba susijusioms funkcijoms atlikti. Uostas – tai tarsi vartai, kurie kiekvienai šaliai atveria kelius į pasaulį ir kitus uostus. Uostas yra vienas iš svarbiausių transporto infrastruktūros elementų, “atspindintis” šalies ekonominę situaciją, nes atsižvelgiant į vežamų krovinių rūšis ir kiekius, galima pakankamai tiksliai nustatyti šalies ekonominės situacijos pokyčius. Vežimai jūromis, išties labai svarbūs šalių ekonomikai ir iš esmės priklauso nuo šalių prekybos bei gamybos. Taigi, būtina pagrįsti uosto vietą bendroje gamybos grandinėje, taip pat šalies vietą tranzitinių vežimų atžvilgiu, uosto ir užuosčio ryšį, galimas uosto vystymosi perspektyvas bei galimus uosto parametrus, atsižvelgiant į užuosčio ekonomikos ir pasaulio uostų vystymosi tendencijas.
Vardas: Rasputinas
Darbo pavadinimas: Valstybiniai uostai ir uosto organizavimo pagrindai
Kategorija: Transportas
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 21 [?]
Kursinio dalykas: Transporto kursinis
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 396 kB
Bylos pavadinimas: valstybiniai_uostai_ir_uosto_organizavimo_pagrindai.zip
valstybiniai_uostai_ir_uosto_organizavimo_pagrindai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: uostu ekonomika, jūrų uosto, uosto pletra, valstybiniai uostai lietuvoje, jūrų transporto ekonomika, uosto infrastrukturos pagrindai ivadas, uosto infrastrukturos pagrindai, putinas, uosto vieta transporto grandineje, uosto superstruktura, klaipedos uosto direkcija, juru laivyba, uostovieta transporto grandineje, referatas apie pasaulio juru uostus, tp search, JŪRŲ UOSTO, juru transporto vystymosi, diplominis klaipedos juru uostas, uosto infrastrukturos elementai, juru uosto organizavimas tai, cache lok pj c nij konspektai kursinis klaipėdos uosto klaipedos uostas privalumai, klaipėdos uostą vystymosi tendencijos, klaipėdos uosto direkcija, kroviniu organizavimas per klaipedos valstybini juru uosta, sarasas pasaulio juru uostu, jūrų laivyba, uosto valdymo pagrindai, transporto ekonomika, klaipedos uosto veikla metais, organizavimo pagrindai, klaipedos uosto, klaipėdos uostas, juru uostas.

Paieška


bottom