top


Konspektai.com > Psichologija > Psichologiniai procesai grupėse ir jų valdymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Psichologiniai procesai grupėse ir jų valdymas. Referatas

(Psichologija. Referatas, 10 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Žmogus iš prigimties yra sociali būybė. Ką tik gimusiam kūdikiui reikia ne tik maisto, šilumos, bet ir aplinkinių dėmesio bei meilės. Sėkmingas bendravimas yra svarbi visaverčio gyvenimo dalis,teigiamų emocijų šaltinis.Žmogus iš prigimties yra sociali būybė. Ką tik gimusiam kūdikiui reikia ne tik maisto, šilumos, bet ir aplinkinių dėmesio bei meilės. Sėkmingas bendravimas yra svarbi visaverčio gyvenimo dalis,teigiamų emocijų šaltinis. Asmenybės autonomija ir grupės įtaka. Konformizmas. Rolių teorija rodo, kad kokia didelė yra grupės įtaka individui, tampančiam grupės nariu. Tačiau kyla klausimas, ar gali individas likti savimi, ar išlaiko grupėje savo reliatyvią autonomiją? Patyrimas rodo,kad konformizmo lygis keičiasi priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir specialaus auklėjimo. Lyderiavimas ir vadovavimas. Kiekvienoje veikiančioje grupėje išsiskiria asmenys, kurie vadovauja grupės veiklai, ir asmenys, kurie vykdo vadovaujančių nurodymus. Lyderių rūšys. Lyderiavimas būna skirtingas priklausomai nuo lyderio asmeninių savybių, lyderiavimo motyvų (kas skatina lyderį užimti šias pozicijas ), nuo grupės ir visuomenės tikslų supratimo ir nuo grupės ypatybių (didelė ar maža, kokie grupės tikslai, kokios narių ypatybės, nariai seka lyderiu ar prieštarauja jam ) ir kitų sąlygų. Vadovavimo veiklos ypatybės. Vadovavimas yra grupės veiklos valdymas, kurį atlieka visuomenės skirtas vadovas pagal administracinius, teisinius įgaliojimus ir bendrabūvio normas. Vadovo funkcijos. Gerų vadovų asmenybinės savybės. Išvados. Buvo sakyta, kad palankiausią atmosferą sukuriademikratinis vadovavimo stilius, kadangi jis sudaro geriausia sąlygas pasireikšti atskirų grupės narių iniciatyvai, formuotis draugiškiems tarpasmeniniams santykiams, palankiam darbo psichologiniam klimatui.
Darbo pavadinimas: Psichologiniai procesai grupėse ir jų valdymas
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: psichologijos_procesai_grupese_valdymas.zip
psichologijos_procesai_grupese_valdymas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: asmenybes autonomija, vadovo itaka, grupes procesai konformizmas, konformizmas psichologija, psichologinis klimatas kursinis, grupes itaka, grupės valdymas psichologija,s chaqfjaj konspektai referatas psichologiniai procesai grupese ir ju valdymas jd gt_jwfjpv qs_ chuagusg=afqjcnhlecchiovqxsgdksz kifnivxtzwsig = upnwlgya fn puuyjhl a,s cegqfjafoao konspektai referatas psichologiniai procesai grupese ir ju valdymas tcvt rlemba qtyzijrdwusg=afqjcnhlecchiovqxsgdksz kifnivxtzw, psichologiniai procesai, konformizmas siuolaikineje visuomeneje, konformizmas jo rūšys, emociju valdymas, psichologija grupės valdymas, grupes valdymas referatas, konformizmas psichologijoje, psichologija konformizmas, lyderiavio psichologija sporte, konformizmas psichologija, kas yra valdymo psichologija, vadovavimo ir lyderiavimo psichologija sporte, konformizmas pasireiškimas esė, konformizmas pasireiškimas, konformizmo pasireiškimas, psichologija grupės valdymas, konformizmo pasireiskimas.

Paieška


bottom