top


Konspektai.com > Ekonomika > Laivų ir jachtų priežiūra verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Laivų ir jachtų priežiūra verslo planas. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 25 puslapiai, 60kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinė analizė. Įmonės ir produkto apibūdinimas. Aplinkų analizė. Naujos prekės kūrimo procesas. Įmonės finansinė analizė. Uab „savas laas“ analizė. Įmonės veiklos kryptis. Personalas. Aplinkų analizė. Finansinė analizė. Išvados. Literatūra. Priedai. Šiais laikais nemažai žmonių, sukaupusių tam tikrą turtą, neretai ryžtasi užsiimti verslu, tačiau taip pat dažnai įmonės, tik pradėjusios veiklą, bankrutuoja. Norint to išvengti, svarbu pasirinkti tinkamą prekę ar paslaugą, nustatyti reikiamą kainą, pasirūpinti prekės ar paslaugos rėmimu bei jas teikti vartotojams geriausiai prieinamose vietose. Savas Laivas taip pat yra viena iš tų įmonių, kuri ketina pradėti savo veiklą. Mūsų įmonių centras teiks laivų ir jachtų priežiūra, bei remontą visame uoste. Ištyrus rinką, paaiškėja, jog joje yra nemažai konkurentų, todėl mūsų įmonės kainos ne itin skirsis nuo konkurencinių įmonių. Tokiu atveju kreipsime didelį dėmesį į paslaugų kokybę, dėl ko tikimės vis didėjančio klientų skaičiaus.
Vardas: Nikasas
Darbo pavadinimas: Laivų ir jachtų priežiūra verslo planas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 25 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 60 kB
Bylos pavadinimas: vp_original.zip
vp_original.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: naujos paslaugos, verslo planas savas laivas, paslaugu imones finansine analize, naujos prekes paslaugos,s cc qfjaa konspektai referatas verslo planas nejnt iie qs jxybwusg=afqjcneofnqyrusarl tvhowd gfpe qhgsig =k wfnhlvbgydcuyd wgl q, cfwqfjae konspektai referatas verslo planas thrft qk ym gtm mn bwusg=afqjcneofnqyrusarl tvhowd gfpe qhgsig =wefktypxgivx_skrzlx ha, laivai verslo planas, jachtu prieziura, laivu, verslo planas lavas, jachtu verslo planas, verslo planas paslaugos laivams, finansine analize, uab imones veiklos analize, uab imones analize, prekės, nuo ko pradeti jachtos statyba ir kaip issirinkti jachta, jachtu priežiūra, jachtos priežiūra, laive referatas, produkto analize.

Paieška


bottom