top


Konspektai.com > Psichologija > Šeimos psichologija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Šeimos psichologija. Konspektas

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
(Psichologija. Konspektas, 7 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Šeimos samprata. Šeima ir santuoka. Šeimos funkcijos. Istoriniai šeimos sampratos. Šeimos gyvenimo ciklas. Genogarmos. Šeima kaip sistema. Struktūrinis požiūris į šeimą. S. Minuchin šeimos modelis. Psichodinaminis šeimos modelis. Ackerman, Lidz, Bowen. Šeima – apima santuoką, visus kartu gyvenančių santykius (tarp sutuoktinių, tėvų ir vaikų). Šeima taip pat yra soc.organizacija. Idėja ta pati kaip ir genealoginio medžio. Skiriasi tikslas. Pažymimi svarbūs asmenys ir svarbūs įvykiai. Užrašomos visos ligos, mirties priežastys. Žymimi ir santykiai. Padeda susiorientuot situacijoje. Parentifikacija – sutvinimas, kuomet vaikas perima tėvų vaidmenį. Ypač tėvų vaidmenį gali perimti vyresnieji vaikai, o tada atsiranda ir konkurencija tarp vaikų. Sutuoktinai save apibrėždavo kaip tėvus, bet ne kaip sutuoktinius. Tie 3 uždaviniai šeimos diagnozė. Ackerman labai svarbi soc.vaidmens sąvoka. Anot jo, tai žmogaus socialinė savastis, individo istorinė savastis. Vidinę savastį sudaro subjektyvus ir objektyvus savęs patyrimas.
Darbo pavadinimas: Šeimos psichologija
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Konspekto dalykas: Psichologijos konspektas
Parsisiųsta: 24 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: seimos_psichologija.zip
seimos_psichologija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

9
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: seimospsichologija konspektai, santuoka, euroobligacijos, ese seima, seimos konspektai, šeimos samprata psichologijoje, šeimos psichologijos samprata, seimos psichologija cepiene, šeimos psichologija konspektas, sutuoktiniu santykiai, minuchin šeimos modelis, minuchin, mirties samprata, seimos funkcijos, šeima sistema, seimos gyvenimo ciklas, vaikas, seimos samprata, praktikos ataskaita, šeimos funkcijos tyrimas, gyventoju pajamu mokescio analize,s cc qfjab konspektai referatas seimos psichologija vnt ino hs qteprnwcausg=afqjcnhcxu vpzwz jd fnufqks n ddqsig = ktn ckr fgjsbdq, referatas seimos psichologija, prekyba kotler, vartotoju nuomuone, referatai šeimos psichologija, biochemi, šeimos psichologijos konspektai cepienes, tp search, seimos psichologijos konspektas cepiene, šeimos samprata.

Paieška


bottom