top


Konspektai.com > Filosofija > Filosofija, grožis, menas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Filosofija, grožis, menas. Referatas

(Filosofija. Referatas, 13 puslapių, 21kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas gi yra grožis? Atsakyti į šį klausimą estetikai stengėsi daugelį amžių. Grožio apibrėžimas kėlė mokslinius ginčus dar antikos epochoje. Tie ginčai, nors ir kito lygio, tebevyksta ir mūsų dienomis. Nuomones šiuo klausimu sąlygoja pradinių metodologinių nuostatų nevienodumas.Norint apibrėžti grožį kaip reiškinį, būtina atsakyti į tokius klausimus: Ar jis iš esmės yra objektyvus ar subjektyvus, savitas gamtai ar galimas tik visuomenės gyvenimo sąlygomis? Ar yra objektyvūs jo būties matmenys, rodikliai, normos? Ar jis žmogui praktiškai naudingas ar nenaudingas?Platonas teigė, kad puikumas, arba grožis, yra objektyvi idėja, egzistuojanti transcendentiškai.
Vardas: karolina
Darbo pavadinimas: Filosofija, grožis, menas
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Filosofijos referatas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 21 kB
Bylos pavadinimas: karolina_polkaite_filosofija.zip
karolina_polkaite_filosofija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: antikos žmogus, amp cgaqfjaaoao konspektai referatas filosofija grozis st ot_ vfron gtx ddgusg=afqjcnemu dlez jm h hd bgxbg wsig =fx crh qkowcn z a,s ceoqfjaf konspektai referatas filosofija grozis b_bottbuholptqagtrcibwusg=afqjcnemu dlez jm h hd bgxbg wsig =bc ehy zu _exrwix _fpa, filosofija menas ir grožis, grozis referatas, grozio samprata referatas, grozio savoka referatas, referatai apie grožį, grozio samprata filosofijoje, grožio apibrėžimas, referatas apie grozio samprata, gyvenimo grozis, referatai apie grozi, apie grozi referatai, grozio apibrezimas, grožio samprata objektyvi, referas filosofija ir menas, referatas filosofija ir menas, kas yra grozis, filosofija ir menas referatas, grozis menas, referatas menas, filosofija referatas grožis, estetika gamta, platonas grozis, filosofija grozis, referatas apie grozi, grožis, grozio esme, filosofija menas, grozis ir menas kursiniai darbai, grozis ir menas referatas.

Paieška


bottom