top


Konspektai.com > Chemija > Vanduo ir mineralinės medžiagos mikroelementai ir makroelementai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vanduo ir mineralinės medžiagos mikroelementai ir makroelementai. Referatas

(Chemija. Referatas, 23 puslapiai, 32kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Vanduo. Vandens svarba organizmui. Priežastys, dėl ko reikėtų gerti vandenį. Vandens pasiskirstymas žmogaus organizme. Vandens fizikinės ir cheminės savybės. Fizikinės savybės. Cheminės savybės. Vandens vaidmuo kosmetologijoje. Jūros vanduo. Magnetinis vanduo. Mineralinis vanduo mineralinės medžiagos mikroelementai. Mikroelementų charakteristika, apykaita , apykaitos sutrikimų pasekmės, vaidmuo kosmetologijoje cinkas fluoras jodas manganas chromas selenas varis makroelementai. Makroelementų charakteristika, apykaita, apykaitos sutrikimų pasekmės, vaidmuo kosmetologijoje kalcis fosforas geležis magnis kalis mineralinė kosmetika išvados naudota literatūra. Šiame darbe bus aprašomas vanduo ir mineralinės medžiagos. Darbo tikslas – aptarti vandens ir mineralinių medžiagų (mikroelementų ir makroelementų) savybes, reikšmę organizmui bei šių medžiagų vaidmenį kosmetologijoje. Uždaviniai – aprašyti vandens fizikines bei chemines savybes, išskirti ir aprašyti vandens rūšis, naudojamas kosmetologijoje, plačiau išnagrinėti mikro- ir makro- elementus, jų apykaitą bei vaidmenį kosmetologijoje.
Vardas: Egle
Darbo pavadinimas: Vanduo ir mineralinės medžiagos mikroelementai ir makroelementai
Kategorija: Chemija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 23 [?]
Referato dalykas: Chemijos referatas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 32 kB
Bylos pavadinimas: vanduo_mineralines_medz_mikro_makroelementai.zip
vanduo_mineralines_medz_mikro_makroelementai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vandens chemine, mikroelementai tai chemija, mineralines medziagos mikro ir makroelementai, chemijos referatas mineralines medziagos, kosmetika, referatas mineralinės medžiagos, ce qfjae konspektai referatas vanduo ir mineralines medziagos mikroelementai ir makroelementai hcit b jssn gtok_xtcqusg=afqjcnhsv hdu pqai zjb lcp jkutwsig =cqqdrersd jg _ nqja, referatas mineralinis vanduo, ceiqfjae konspektai referatas vanduo ir mineralines medziagos mikroelementai ir makroelementai wvfgt_i_jytc qsezzstbqusg=afqjcnhsv hdu pqai zjb lcp jkutwsig =uh blicrf mfxsadwqdmeg, mineralinės medžiagos makroelementai mikroelementai jų apykaita vaidmuo kosmetologijoje, mikro mineralines medziagos, vandens savybės jo reikšmė organizmui mineralinės medžiagos makroelementai ir mikroelementai jų apykaita ir vaidmuo kosmetologijoje, vandens ir mineraliniu medziagu apykaita, makroelementai, mikro ir makro elementai chemija, vandens svarba, tp search, chemija projektai apie mineralinis.

Paieška


bottom