top


Konspektai.com > Apskaita > Pelno (nuostolių) ataskaitos formavimas ir analizė AB
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pelno (nuostolių) ataskaitos formavimas ir analizė AB. Kursinis

(Apskaita. Kursinis, 29 puslapiai, 42kB)
Darbe esantys žodžiai: Analitinė dalis. Pelno (nuostolio) ataskaitos formos. Vienpakopė pelno (nuostolio) ataskaitos forma. Daugiapakopė pelno (nuostolio) ataskaitos forma. Pelno (nuostolio) ataskaitos sudėtis. Įprastinė įmonės veikla. Neįprastinė (ypatingoji) įmonės veikla. Pelno (nuostolio) ataskaitos straipsniai. Grynojo pelno (nuostolio) skaičiavimas. tiriamoji dalis. AB "Vilkyškių pieninė" pelno (nuostolių) ataskaitos formavimas ir analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos vertikali ir horizontali analizė. Pelningumo rodiklių palyginimai ataskaitiniais ir praėjusiais finansiniais metais. Pelno (nuostolio) ataskaita yra įmonės veiklos „veidrodis“ – ji parodo mums, kaip per ataskaitinius metus kito pardavimų apimtys, kokia buvo parduotų prekių ir paslaugų savikaina bei kitos sąnaudos, o tai ir yra pagrindiniai vadovavimo įmonei rodikliai. Pavyzdinė pelno (nuostolio) ataskaitos forma pateikta 1 priede. Paprastai rengiama 12 veiklos mėnesių pelno (nuostolio) ataskaita, nors atskirais atvejais (pavyzdžiui, tik pradėjus verslą) ataskaitinis laikotarpis gali būti trumpesnis. Temos aktualumas. Siekdamas efektyviai valdyti savo įmonę, vadovas privalo nuolat analizuoti, planuoti ir vertinti vykdomą veiklą. Tam tikslui svarbu teisingai apskaityti turimą turtą, kapitalą, gaunamas pajamas ir patiriamas išlaidas. Klaidingai sukaupta informacija duos iškreiptus analizės rezultatus ir vadovas priims neteisingą finansų valdymo sprendimą.
Darbo pavadinimas: Pelno (nuostolių) ataskaitos formavimas ir analizė AB
Kategorija: Apskaita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 29 [?]
Kursinio dalykas: Apskaitos kursinis
Parsisiųsta: 34 kartus.
Archyvo dydis: 42 kB
Bylos pavadinimas: pelno_nuostoliu_ataskaitos_formavimas_vilkyskiu_pienine.zip
pelno_nuostoliu_ataskaitos_formavimas_vilkyskiu_pienine.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: finansiniai teis, finansu teisi, vertikali analize, vilkiškių pieninės pelno nuostolio ataskaitos analizė, pelno nuostolio ataskaita, sąnaudos, imones pelningumo analize, vertikali horizontali analize, pelno analize, pelno nuostolio ataskaitos analize, pelno nuostolio ataskaitos vertikali analizė, Klaidingai sukaupta informacija duos iškreiptus an, horizontali analize, vilkyskiu pienine, pelno nuostoliu ataskaitos formavimas analize, siekdamas efektyviai valdyti savo įmonę vadovas privalo nuolat analizuoti planuoti ir vertinti vykdomą veiklą, finansiniai rodikliai, tps,s cgcqfjaj konspektai referatas pelno nuostoliu ataskaitos formavimas ir analize ab izot wyhon qwxsbykcqusg=afqjcnghnctzh csekzjnyaelxiix_wsuqsig =nmkddhspbje smymgbt sg, imones paslaugu analize, pelno nuostoliu ataskaita pavyzdys, tp search.

Paieška


bottom