top


Konspektai.com > Ekonomika > Ekonomikos teorijos konspektėlis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekonomikos teorijos konspektėlis. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 44 puslapiai, 449kB)
Darbe esantys žodžiai: Ekonomikos teorijos įvadas. Pelnas ir gamybos kaštai. Rinkos elementai ir jos veikimas. Makroekonomika. 7 tema. Nacionalinis produktas ir jo matavimas. 8 tema. Ekonomikos pusiausvyra. Visuminės paklausos kreivė. Klasikinė visuminės pasiūlos kreivė. Keinsistinė visuminės pasiūlos kreivė. Ekonominės pusiausvyros susidarymas. Ekonomika veikia esant visiškam užimtumui. Klasikinė pusiausvyra. 9 tema. Pagrindinės makroekonomikos problemos. Valstybės pajamos ir išlaidos. 11 tema. Šiuolaikiniai pinigai ir centrinio banko pinigų politika. Pinigų paklausa. 12 tema. Atviros ekonomikos elementai. Užsienio valiutos paklausa ir pasiūla. Fiksuotas ir lankstus valiutos kursas. Tarptautinės valiutų sistemos raida.
Vardas: auksinkase
Darbo pavadinimas: Ekonomikos teorijos konspektėlis
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 44 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 449 kB
Bylos pavadinimas: ekonomikos_teorijos_konspektas_(1).zip
ekonomikos_teorijos_konspektas_(1).zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: visumine paklausa, makroekonomikos, ekonomikos teorijos įvadas, pinigų politika, ekonomikos pusiausvyra, visumine pasiula ir paklausa, makroekonomika tema nacionalinis produktas ir jo matavimas, ekonominė politika, matavimas, valiutos, ekonomikos teorijos, valstybes islaidos, makroekonomika, gamybos kastai, ekonomines sistemos, pajamos, rinkos ekonomika, paklausa pasiula, tarptautine ekonomika, tarptautine, gamybos.

Paieška


bottom