top


Konspektai.com > Menai > Filmo Lūšnynų milijonierius analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Filmo Lūšnynų milijonierius analizė. Referatas

(Menai. Referatas, 6 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Danny Boyle Lūšnynų milijonierius (angl. Slumdog Millionaire (2008) analizė. Prieš pora metų parsirodęs įvairių nuomonių sulaukęs filmas Lūšnynų milijonierius sukėlė didelį ažiotažą visame pasaulyje. 2008 metais pastatytas filmas, kurio režisierius britas Danny Boyle yra pastatęs tik šešis filmus. Nors naujausio filmo sėkmė buvo tikrai stebina, reikia pripažinti, kad jo režisierius nėra holivudinio pasaulio superžvaigždė. Tačiau, kaip sakoma: geriau mažiau, bet geriau. Nepaisant to, kad jau dešimtmetį D. Boyle kuria filmus Holivudo kompanijose, iki Lūšnynų milijonieriaus pasirodymo, žinomiausiu jo filmu buvo 1997 metais D. Britanijoje sukurtas filmas Traukinių žymėjimas. Šis filmas iki šiol kelia daug diskusijų: vieniems - tai paliekantis neišdildomą įspūdį, kitiems – netoleruotinas filmas.
Vardas: Igna
Darbo pavadinimas: Filmo Lūšnynų milijonierius analizė
Kategorija: Menai
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Referato dalykas: Menų referatas
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: audiovizualinio_meno_nd.zip
audiovizualinio_meno_nd.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: filmo analizė, lusnynu milijonierius rasinys, lusnynu milijonierius filmo recenzija, referatai apie filmus, referatai filmu anlizes, lūšnynų milijonierius analizė, choqfjad konspektai referatas filmo lusnynu milijonierius analize fgwt_ xj mm gtp csucqusg=afqjcngwjevdcpp ajvd fgurnmi koayasig =jyybubfl_ n irn__jxa, filmu analizes speros, cc qfjaa konspektai referatas filmo lusnynu milijonierius analize lowit gqnifp qsbjbxocausg=afqjcngwjevdcpp ajvd fgurnmi koayasig = sb_qroxproelceti okq, rasineliai apie filmus, filmo lusnynu milijonierius analize, filmų, cdqqfjaboao konspektai referatas filmo lusnynu milijonierius analize boxft i ioaj qwqnv cdgusg=afqjcngwjevdcpp ajvd fgurnmi koayasig = zqbm_uioa lpadez vcdw, tp search, rasinys analize apie filma, filmu analize.

Paieška


bottom