top


Konspektai.com > Etika > AverMedia Tiuneriai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

AverMedia Tiuneriai. Referatas

(Etika. Referatas, 12 puslapių, 854kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Tv tiuneriai. Apie avermedia. Avermedia tiuneriai. Išvados. Literatūra. Gana greitai tobulėjant elektroninei technikai, sparčiausiai tobulėja tikriausiai kompiuterinė technika.kompiuterius bandoma paversti aparatais ir juos taip ištobulinti, kad sugebėtų atstoti visus kitus techninius įrenginius,tokius kaip televizorius,faxas,telefonas ir t.t.tam įgyvendinti tereikia tik laiko, nes kompiuterinei technikai tobulėti ribų kaip ir nėra.
Vardas: Justas
Darbo pavadinimas: AverMedia Tiuneriai
Kategorija: Etika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Etikos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 854 kB
Bylos pavadinimas: avermedia_tuneriai.zip
avermedia_tuneriai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: elektronine, aparatai, kompiuterių technika, kompiuteriu technika, tp search, cdqqfjab konspektai referatas avermedia tiuneriai jnzyt mqkyxt qwbylxo afqjcngl ufuijqzd cqxudbmiy n qasig =c o wznyzhxlkwxgyxeyoa, cdaqfjab konspektai referatas avermedia tiuneriai lnvyt uqisw qxztaxl afqjcngl ufuijqzd cqxudbmiy n qasig =fq po fyisykvg pafppa, tv tiuneris kursinis, avermedia tiuner, tiunerio savoka, kaip aver media tuneriu.

Paieška


bottom