top


Konspektai.com > Vadyba > Gamybos kontrolė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gamybos kontrolė. Referatas

(Vadyba. Referatas, 11 puslapių, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Gamybos kontrolės organizavimas. Kontrolės samprata. Kontrolės sąlygos ir savybės. Kontrolės proceso žingsniai/etapai. Kontrolės sistema ir jos rūšys. Kontrolės sritys įmonėse.produkcijos kokybės kontrolė. Efektyvios kontrolės prielaidos ir kriterijai. Kodėl reikalinga kontrolė. Išvados. Literatūra. Kiekviena gamybos šaka apibūdinama gaminamos produkcijos nomenklatūra, vykstančių technologinių procesų ypatybėmis, specifinėmis darbo sąlygomis. Todėl gamybiniai procesai yra skirtingi, ir jų sudėtingumas pirmiausia priklauso nuo gaminamos produkcijos sudėtingumo. Sudėtingi gamybiniai procesai skirstomi į dalis, ir juos vykdo įvairūs gamybiniai padaliniai. Pagrindiniai gamybiniai procesai vyksta įmonėse, nes jos yra savarankiški gamybiniai techniniai vienetai, galintys gaminti ir realizuoti produkciją. Norint užtikrinti sėkmingą įmonės ar organizacijos veiklą reikia pasirūpinti, kad būtų vykdomos visos funkcijos: planavimas, organizavimas, aktyvinimas, kontrolė. Didžiausia atsakomybė už tai tenka vadovui. Jo užduotis yra ne tik palaikyti įmonės stabilumą, bet ir stengtis pasiekti optimalius rezultatus, bet kurioje įmonės veiklos srityje. Savaime suprantama, kad tai būtų neįmanoma be veiksnių, kurie sudomintų įmonės tikslų siekti ir darbuotojus.
Vardas: Erika
Darbo pavadinimas: Gamybos kontrolė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: gamybos_kontrole.zip
gamybos_kontrole.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kokybes sistema, imones veiklos planavimas, kokybes kontrole, gamybos planavimas, gamybos kontrole organizavimas, gamybos kontroles procesas, imones kontroles organizavimas,s cfyqfjae konspektai referatas gamybos kontrole wq qt n nrpp qtrk hicqusg=afqjcngrft vkspvgbpvykiasypsfgrzggsig =__lfg pky b_ rtujkag,s cd qfjac konspektai referatas gamybos kontrole zpot jofltqb dhwbwusg=afqjcngrft vkspvgbpvykiasypsfgrzggsig =kv hub ktxpoaeunu umhq, įmonės veiklos planavimas organizavimas, organizacijos veiklos planavimas, imones gamybos kontrole, tp search, kontrole referatas, gamybos kontrolės procesas, gamybos kontrolė gamybos organizavimas, vadyba kontrole, gamyboskontrole tai, gamybos kontrole kriterijus, gamybos kontroles sistema, kas yra gamybos kontroles organizavimas apibrezimas, efektyvios kontroles kriterijai, kontroles kriterijai, gamybos vadyba referata, imones kontroles sistema.

Paieška


bottom