top


Konspektai.com > Biologija > Kas yra ŽIV ir AIDS?
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kas yra ŽIV ir AIDS?. Referatas

(Biologija. Referatas, 5 puslapiai, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: ŽIV – Žmogaus imunodeficito virusas. Jis sukelia ligą – Žmogaus imonudeficito virusinę infekciją. Šios ligos paskutinė stadija – akvizitinis imunodeficito sindromas – AIDS. Iš kur atėjo AIDS?. Apie AIDS prikurta daugybė mitų, paskleista daugybė gandų. AIDS kilo iš žaliųjų beždionių. Žmonės užsikrėtė virusu. Valgydami žalias. Beždžionių smegenis. Mitai ŽIV kilmė. Žmogaus imunodeficito viruso kinmė nėra aiški, Tačiau dauguma mokslininkų linkę manyti, kad virusas ilgą laiką buvo paplitęs labai nedidelėje subsacharinės Afrikos teritorijoje. Kaip virusas pateko į Lietuvą. Žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) fizinės ir cheminės savybės.
Darbo pavadinimas: Kas yra ŽIV ir AIDS?
Kategorija: Biologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Referato dalykas: Biologijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: kas_yra_ziv_ir_aids.zip
kas_yra_ziv_ir_aids.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: virusu, aids mitai, zmogaus kilme, AIDS MITAI, virusas, referatas živ aids, kas yra aids, aids kas tai, referatas apie aids nemokamai, ziv bologija,s cgiqfjaf konspektai referatas kas yra ziv ir aids v et_ysm hptqbmrvcbaqusg=afqjcnef z bierxz qxozjsdwd_ry rlwsig = ikkyszdzsudfwvze sdtg, referatas apie ziv, tp search, ziv aids referatas, ziv ir aids referatas, referatas aids, živ kas tai, ka reiskia živ žodis, nemokamas referatas apie živ, kas yra ziv ir aids, kas yra živ, kas yra ziv, globalines problemos, laba, aids referatas.

Paieška


bottom