top


Konspektai.com > Teisė > Darbo ir civilinė sauga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo ir civilinė sauga. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 44 puslapiai, 62kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbuotojų saugos ir sveikatos teisinis reglamentavimas. Darbų saugos reikšmė ir uždaviniai. Teisiniai darbų saugos dokumentai. Darbų saugos organizavimas ir valdymas. Darbų saugos kontrolės formos. Darbdavių ir darbuotojų pareigos ir teisės. Tam tikrų darbuotojų grupių saugos ir sveikatos garantijos. Atsakomybės formos pažeidus darbų saugos reikalavimus. Darbų saugos organizavimas įmonėje. Reikalavimai darbo vietai. Darbo priemonių saugos nuostatai. Profesinės rizikos vertinimas. Privalomieji sveikatos patikrinimai. Darbdavių ir jų atstovų atestavimas. Darbuotojų instruktavimas, mokymas ir atestavimas. Informaciniai šaltiniai. Demokratinėje valstybėje žmogus turi prigimtinę ir konstitucinę teisę laisvai pasirinkti darbą bei verslą, turėti tinkamas, saugias ir sveikas darbo sąlygas. Šias teises garantuoja Lietuvos Respublikos Konstitucija . Atkūrus Lietuvos Respublikos nepriklausomybę, šalyje vyko ir tebevyksta esminė pertvarka darbuotojų saugos ir sveikatos medicinos srityje.
Vardas: kaciniuka
Darbo pavadinimas: Darbo ir civilinė sauga
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 44 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 62 kB
Bylos pavadinimas: dsskonspekti.zip
dsskonspekti.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: konstitucija, grupiu, darbuotoju mokymas, darbuotoju saugos sveikatos valdymas, darbuotoju teises pareigos, lietuvos konstitucine teise, darbo teises uzdaviniai, teisinis reglamentavimas, darbo organizavimas, darbuotojų saugos sveikatos organizavimas įmon, darbuotoju pareigos, darbu saugos uzdaviniai, darbuotoju vertinimas, atsakomybes formos pazeidus darbo saugos reikalavi, civiline darbo sauga, darbo civiline sauga, civilines ir darbo saugos aktualumas, saugos dokumentai, darbo sauga,s cdmqfjac konspektai referatas darbo ir civiline sauga _vkkt mgdiur aod lcybgusg=afqjcneqmww gznnnmfildqcoirz rk iq, civilines saugos konspektas, organizavimas valdymas, darbo ir civiline saugo teises koncpektai, profesinės rizikos vertinimas įmonėje, profesines rizikos vertinimas imoneje, darbo ir civilines saugos konspektai, zmogaus saugos ir sveikatos valdymas imoneje.

Paieška


bottom