top


Konspektai.com > Vadyba > Vadybos samprata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vadybos samprata. Referatas

(Vadyba. Referatas, 7 puslapiai, 96kB)
Darbe esantys žodžiai: Vadyba – tai mokslas apie organizacijų valdymą. Vadyba – valdymo sąvokos sinonimas, o valdymą būtina suprasti kaip ciklą, susidedantį iš konkrečių vadybininko darbo sričių, vadinamų valdymo funkcijomis (funkcija lotyniškai reiškia veiklą). Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Koordinavimas. Kontrolė. Naudota literatūra. Tik gimęs žmogus iš karto patenka į organizacija – šeimą. Toliau – visas žmogaus gyvenimas – kelionė per įvairiausias organizacijas: vaikų darželio grupė, mokyklos klasė, sporto ar kito laisvalaikio pomėgio būrelis, organizacija, sudaranti materialines gyvenimo sąlygas – darbovietė, paskui savo šeima, galbūt politinė partija, klubas ar draugija pagal interesus ir kitokios bendrijos, kurioms žmogus priklauso tėvų valia arba jau pats sąmoningai apsisprendęs.
Vardas: quest
Darbo pavadinimas: Vadybos samprata
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 96 kB
Bylos pavadinimas: vadybos_referatas.zip
vadybos_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo partija, organizaciju planavimas, organizavimas planavimas vadovavimas kontrolė, koordinavimas, vadybos apibr =imas, vadybos samprata referatas, vadyba tai apibrezimas, vadyba apibreztis, vadyba apibrėžimas, organizacija vadyba, vadybininkas apibrezimas, vadyba kontrole, vadybos apibrezimai, transporto vadyba apibrezimas, vadybos apibrėžimas, vadybos apibrezimas, vadybininkas samprata, sporto vadyba,s cgsqfjag konspektai referatas vadybos referatas sisrt vhkphbswaanmnxbausg=afqjcnhuaqc aths mk sctpx iryy aqsig = i xmjw vx qmb cw,s cggqfjad konspektai referatas vadybos referatas buept iytf qsu nsycqusg=afqjcnhuaqc aths mk sctpx iryy aqsig =cgqh_xki q_imuwwlhbkw, vadybininko samprata, vadyba apibrezimas.

Paieška


bottom