top


Konspektai.com > Vadyba > Grožio salono Pas Juliją verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Grožio salono Pas Juliją verslo planas. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 33 puslapiai, 51kB)
Darbe esantys žodžiai: Šiuo metu Vilniuje, o ir Lietuvoje, kirpyklų ir grožio salonų paslaugų sfera yra gerai išplėtota, tačiau turint įdėjų ir išanalizavus verslo srities aplinką visada galima atrasti nišą rinkoje ir joje sėkmingai veikti. Ši veiklos sritis yra labai priklausoma nuo rinkos pokyčių. Šioje srityje yra gan didelė konkurencija, kadangi Vilniuje yra daug kirpyklų ir grožio salonų siūlančių įvairias, ne vienodos kokybės paslaugas skirtingomis kainomis. Grožio salonas „Pas Juliją“ veiks paslaugų sferoje ir teiks įvairias grožio paslaugas. Įmonė stengsis išsiskirti konkurencinėje kovoje, vartotojams siūlydama aukštos kokybės bei platų spektrą paslaugų žemesnėmis kainomis. Paslaugoms bus stengiamasi suteikti išskirtinių savybių, kurios padėtų kovoti su konkurentais. Taip pat įmonė stengsis vartotojus pritraukti patrauklia kainų politika ir maloniu aptarnavimu. Kainoraštis bus sudaromas atsižvelgiant į paslaugų savikainą ir rinkos sąlygas.
Vardas: danguole
Darbo pavadinimas: Grožio salono Pas Juliją verslo planas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 33 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 31 kartą.
Archyvo dydis: 51 kB
Bylos pavadinimas: verslo_planas.zip
verslo_planas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: paslaugu kokybe, konkurencine aplinka, kirpyklu paslaugu sfera yra labai ispletota, verslo planas grozio salono, verslo rinka ir konkurencija grozio salonui, grozios salonas verslo planas, grožio salonas verslo planas, verslo planas grozio salonui, referatas apie grožio salonas, verslo aplinka lietuvoje, Verslo planas,s ceqqfjaboao konspektai referatas grozio salono verslo planas krett_apiy vswaqljxwbausg=afqjcnfn k gidqdfnofgnqt uzumjwsig =cr zloqa unulupvsgkzq, grožio salonų pavadinimai, grozio paslaugu,s chsqfjah konspektai referatas grozio salono verslo planas f j t_ uk tp qtkxodzdausg=afqjcnfn k gidqdfnofgnqt uzumjwsig =eu uziqeyw obf ywnww, grozio slonu pavadinimai, kirpykla diplominis, konkurencija rinkoje, grožio paslaugų verslo planas, grozio studijos verslo planas, grozio salono kursninis darbas, kirpykla verslo planas, grozio salono planas, pavadinimas grožio salonui, kirpyklu verslo planas, kirpyklu verslo planai, tp search, verslo planą, grozio salonas verslo planas.

Paieška


bottom