top


Konspektai.com > Kita > Skurdas ir nedarbas Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Skurdas ir nedarbas Lietuvoje. Tyrimas

(Kita. Tyrimas, 8 puslapiai, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Bendra skurdo samprata. Kokios yra skurdo priežastys? Lietuvoje jaunimo nedarbo lygis išlieka vienas aukščiausiu es. Nedarbo mažinimo priemonės. Bedarbis yra socialinė problema, nenoras dirbti - dar viena. Testas. Skurdas – tai būklė, kai trūksta materialinių, kultūrinių bei socialinių išteklių net mažiausiam gyvenimo lygiui laiduoti. Skurdas yra alkis, kai neturi pastogės, kai laiku nesiteikiama gydytojo pagalba sergant. Skurdas yra neturėti galimybės lankyti mokyklos, baimė dėl ateities. Skurdas yra bejėgiškumas, laisvės ir atstovavimo neturėjimas. Skurdas riboja žmogaus galimybes gyventi tinkamomis sąlygomis, laisvėje, ilgai ir sveikai, gyventi oriai ir kitų gerbiamam.
Vardas: Juste
Darbo pavadinimas: Skurdas ir nedarbas Lietuvoje
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Tyrimo dalykas: Kitos tyrimas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: skurdas_nedarbas_lietuvoje.zip
skurdas_nedarbas_lietuvoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gyvenimo lygis, jaunimo nedarbo priezastys lietuvoje, skurdas lietuvoje nemokamas referatas, skurdas nedarbas lietuvoje,s cc qfjab konspektai referatas skurdas ir nedarbas lietuvoje cf nt exnan_ qtlqu mdwusg=afqjcnecsqjmdqjjafqp yhu xfzt_r_qsig =xleua q uddvjmryv nfg, tp search, tyrimas skurdas, skurdo problema, skurdo samprata, nedarbo samprata, skurdas bedarbyste, skurdo tyrimas, ar egzistuoja skurdas lietuvoje, nedarbas skurdas, bedarbyste lietuvoje referatas, bedarbystė lietuvoje referatas, bedarbyste lietuvoje referatas, skurdas bedarbystė, skurdas ir bedarbyste, bedarbyste ir skurdas, nedarbas ir skurdas lietuvoje, jaunimo skurdas, skurdo lietuvoje referatas, struktura bedarbystes lietuvoje, skurdas lietuvoje kursinis, tyrimas dėl bedarbystės, bedarbyste skurdas, nedarbas lietuvoje tyrimas, bedarbyste lietuvoje priezastys, nuo bedarbystes iki skurdo, skurdas ir nedarbas lietuvoje, skurdo priežastys, skurdas nedarbas jaunimas, skurdo tyrinėjimai, bedarbystė lietuvoje, bedarbyste lietuvoje tyrimai, skurdo priezastys lietuvoje, skurdas l

Paieška


bottom