top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Auditas. Kursinis

(Apskaita. Kursinis, 16 puslapių, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Audito planavimo vieta audito sistemoje. Audito strategija ir taktika. Audito sistemos elementai. Audito standartas "planavimas". Audito planas ir programos. Auditoriaus darbo planavimas. Bendrasis audito planas ir jo veiksniai. Auditorius gali įgyti žinių apie verslą iš šių pagrindinių šaltinių. Apskaitos ir vidaus kontrolės sistemų supratimas. Rizika ir reikšmingumas. Audito programa. Atsargų audito programa. Išvados. Literatūra. Rinkos ekonomikos sąlygomis audito svarba ir vaidmuo nuolat auga, nes nuolat auga poreikis turėti tikslią informaciją apie ūkinių subjektų veiklą. Auditas labai svarbus rinkos ekonomikos elementas, nes be audito negali būti perspektyvi jokia veikla, jos nekontroliuojant susidaro didesni nuostoliai, negu tie, kurie atsiranda pažeidus kitas valdymo sistemos funkcijas. Auditas yra vienas iš svarbiausių ir patikimiausių ekonominės informacijos šaltinių. Jo teikiama informacija yra tikra, tiksli, objektyvi, turi didelę reikšmę įmonės vidaus kontrolės sistemai stiprinti, vidaus rezervams atskleisti, geriau planuoti ir prognozuoti įmonės veiklą. Rinkos ekonomikos sąlygomis auditas yra būtinas: siekiant patikrinti finansinę atskaitomybę, ar ji teisingai parengta; norint įsitikinti įmonės finansinės būklės tikrumu ir jos veiklos patikimumu; sprendžiant turtinius ginčus tarp įmonių; vykdant operacijas, susijusias su turto padalijimu; bankrutuojant įmonei; siekiant geriau sutvarkyti apskaitą, vidaus kontrolę, patobulinti valdymo sistemą.
Darbo pavadinimas: Auditas
Kategorija: Apskaita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 16 [?]
Kursinio dalykas: Apskaitos kursinis
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: auditas_kursinis_darbas.zip
auditas_kursinis_darbas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vidaus audito, valdymo apskaita, imones strategija, audito strategija, žiniu valdymo strategija, atsargu apskaita auditas, imones kontroles sistema, įmonės planavimo sistema, imones finansines veiklos planavimas, darbo planas, finansine kontrole, ekonomines sistemos, įmonės veiklos planavimas, bendrasis planas,s chyqfjae konspektai referatas auditas gruot_ jgvh qts qylcqusg=afqjcne ya mymdvgpxkksdps zeczn xq,s choqfjae konspektai referatas auditas dw ot i cofv qtp kgrcqusg=afqjcne ya mymdvgpxkksdps zeczn xqsig =i fmpfmic tsavanlu a, finansine apskaita, žinių valdymo strategija, ekonomikos ivadas, vidaus kontroles elementai, įmonės vidaus auditas, imones vidaus kontroles sistema, turto, bendrasis audito planas, atsargu auditas.

Paieška


bottom