top


Konspektai.com > Etika > Estetika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Estetika. Referatas

(Etika. Referatas, 10 puslapių, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kanto estetika. Hegelio estetika. Schelingo estetika. Išvados. Naudota literatūra. Estetika yra filosofijos šaka, kuri nagrinėja estetinių reiškinių savitumą. Ir aiškina jų esmę ir kilmę. Estetikos sričiai priklauso visų pirma meno kūriniai, nes žmogaus padirbtų daiktų meniškumas reiškia ne ką kita, kaip estetinę jų vertę. Estetiką galima apibrėžti ir kaip grožio teoriją. Šiuo atveju žodis grožis suprantamas plačiausiąja prasme, kuri sutampa su estetine vertybe (estetiškumu) ir turi būti skiriama nuo siauresnės šio termino reikšmės, žyminčios tik tam tikrą estetinių vertybių rūšį. Terminas Estetika grožio teorijos prasme į filosofiją buvo įvestas Baumgarteno (1754 m.). Jis tuo norėjo pabrėžti, kad grožis tesireiškia juntamo pasaulio ribose.
Vardas: Robke
Darbo pavadinimas: Estetika
Kategorija: Etika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Etikos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: estetika.zip
estetika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: hėgelio estetika, grožis, estetikos referatai nemokamai, kanto estetika, filosofijos įvadas, estetika referato darbas, hegelio, estetika darbe,s cfmqfjag konspektai referatas estetika snut vvfc tsgbg bzragusg=afqjcnfmqkszec kboyrumhoqlaq_ gwyqsig =e j_r rvnnbqjs palbsqg, cesqfjaf konspektai referatas estetika xxkt_tciq b as qodtbwusg=afqjcnfmqkszec kboyrumhoqlaq_ gwyqsig =fjksvweppsyzgx mq q, ccwqfjab konspektai referatas estetika f dgt_qgdask gsn oy dgusg=afqjcnfmqkszec kboyrumhoqlaq_ gwyqsig =gaeypo mtqnaq wg rqqq, etikos referatas estetika, referatas estetika, estetikos referatas nemokamai,s cfiqfjag konspektai referatas estetika waget xvmorysgbfyrd dwusg=afqjcnfmqkszec kboyrumhoqlaq_ gwyqsig =p ckrf bwxcziogdap ug, referatas apie estetika, estetikos referatai.

Paieška


bottom