top


Konspektai.com > Kita > Miškų naudojimas Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Miškų naudojimas Lietuvoje. Referatas

(Kita. Referatas, 14 puslapių, 202kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Miškų grupės, ūkininkavimo jose tikslai ir režimas. Nuosavybės teisė į miškus. Ekonominis valstybinio miškų ūkio reguliavimas. Miško valdytojų, savininkų ir naudotojų pareigos. Miško įveisimo ir atkūrimo galimybės ir būdai. Valstybinių miškų naudojimo ypatumai. Priedai. Išvados. Miškų įstatymo paskirtis – reglamentuoti miškų atkūrimą, apsaugą bei naudojimą ir sudaryti teisines prielaidas, kad visų nuosavybės formų miškai būtų tvarkomi pagal vienodus tvaraus ir subalansuoto miškų ūkio principus, užtikrinant racionalų miškų išteklių naudojimą, miškų produktyvumo didinimą, kraštovaizdžio stabilumą ir aplinkos kokybę, galimybę dabar ir ateityje atlikti ekologines, ekonomines ir socialines funkcijas nedarant žalos kitoms ekosistemoms. Tema Miškų naudojimas Lietuvoje, suteikia galimybę išanalizuoti ir išssiaiškinti tiek valstybinių miškų, tiek kitų grupių miškų naudojimo ypatumus, bei jų priežiūras pagal įtatymus ir nutarimus reglamentuojančias sąveiklas.
Vardas: Miškų naudojimas Lietuvoje
Darbo pavadinimas: Miškų naudojimas Lietuvoje
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 202 kB
Bylos pavadinimas: misku_naudojimas_lietuvoje.zip
misku_naudojimas_lietuvoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: miškų teisinė apsauga, misku atkurimas referatas, miškų naudojimas lietuvoje, miskai, miško sauga, misku naudojimas lietuvoje, aplinkos apsauga, misku naudojimas, miškai, lietuvoje.

Paieška


bottom