top


Konspektai.com > Pedagogika > J.A. Komenskis ir jo idėjos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

J.A. Komenskis ir jo idėjos. Referatas

(Pedagogika. Referatas, 13 puslapių, 50kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. J. A. Komenskio biografija. J.A.Komenskio svarbiausieji veikalai. J.a.komenskio idėjos. Jo idėjų išskirtinumas ir jų atspindžiai šiuolaikinėje xxi amžiaus lietuvos mokykloje. J.A.komenskio idėjų palyginimas su 2009 metų bendrosiomis pradinio ugdymo programomis. Kitų teoretikų ir komenskio idėjų palyginimai. Išvados. Naudota literatūra. Janas amosas komenskis – naujųjų laikų pedagogikos kūrėjas, geneliai apibendrinęs pažangias savo meto pedagogines mintis ir sukūręs vieningą, liaudiškumo principu paremtą mokymo teoriją. Komenskis dar kitaip vadinamas „pedagogikos niutonu, „pedagogikos kolumbu, „pedagogikos tėvu ir „tautų mokytoju . Sakoma, kad komenskis pedagogikos vystymesi suvaidino tokį patį vaidmenį, kaip dekartas ir bekonas filosofijoje, o kopernikas – astronomijoje. Mūsų epochą nuo komenskio laikų skiria keli šimtmečiai, tačiau daugelis jo idėjų neprarado vertės ir šiandien. Janas amosas komenskis ( 1592 – 1670 ), įžymus čekų mokslininkas, pedagogas ir visuomenės veikėjas, savo kūriniais ir veikla pelnęs pagarbą ir nemirtingumą.
Vardas: Greta
Darbo pavadinimas: J.A. Komenskis ir jo idėjos
Kategorija: Pedagogika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Pedagogikos referatas
Parsisiųsta: 32 kartus.
Archyvo dydis: 50 kB
Bylos pavadinimas: referatas_komenskis.zip
referatas_komenskis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: komenskio ugdymo tikslai, pedagogikos,s ccaqfjaa konspektai referatas komenskio idejos oyht_rhl pksgasjk cwusg=afqjcnh diwozxbc_ zx bwvxuc ge nwsig =i makm uq sdmszdo qpw, janas amosas komenskis,s ccqqfjaaoao konspektai referatas komenskio idejos odrrt xhky sswa_ cafqjcnh diwozxbc_ zx bwvxuc ge nwsig =uqug kzmrsoafxyfw, cewqfjaf konspektai referatas komenskio idejos _innt_q mczftaaqvb dwusg=afqjcnh diwozxbc_ zx bwvxuc ge nwsig =mvwyl pz ijhk elsutbqa, komeskio pedagogines idejos, tp search, j komenskio principai, j komenskis, komenskio ugdymo kategorijos, komenskis ugdymo kategorijos, j komenskis gyvenimo aprasymas, j komenskio biografija, j komenskis biografija, j komenskio biografija, j komenskis vikipedija, komenskio idejos siandien, amosas komenskis biografija, j komenskis vikipedija, j komenskis ir jo idėjos referatas, j komenskis idejos, tp, j k

Paieška


bottom