top


Konspektai.com > Politologija > Politologijos konspektas glaustas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Politologijos konspektas glaustas. Konspektas

(Politologija. Konspektas, 10 puslapių, 88kB)
Darbe esantys žodžiai: Politikos mokslo objektas ir politikos samprata. Politikos mokslo ištakos ir raidos etapai. Pagrindinės politikos mokslo kategorijos. Galia.autoritetas. Legitimumas. Galios pasiskirstymo visuomenėje modeliai. Autoritetas ir legitimumas tiesiogiai siejami su valdzia., totalitarizmas ir autoritarizmas - samprata, totalitarizmas pagrindiniai bruožai ir tipai autoritarizmas pagrindiniai bruožai ir tipai. Totalitarizmas ir masės. Totalitarizmas ir masės. Masių atsiradimo xxa. Priežastys. Antikinės ir šiuolaikinės demokratijos skirtumai. Antikinės. Pliuralistinis demokratijos modelis. Poliarchija. Elitistinis demokratijos modelis. J.Schumpeterio demokratijos teorija. Institucijų sąrangos modeliai. Institucijų sąrangos modelis parlamentinė, prezidentinė ir pusiau prezidentinė sistemos. Politinės partijos ir partinės sistemos. Politinių partijų klasifikavimas, sistemos. Partinių sistemų klasifikacija. Lietuvos partinė sistema. Interesų grupių samprata, sandara, ir funkcijos. Bruožai, būdingi interesų grupėms. Almond taip pat išskyrė 4 interesų grupių tipus. Janda, berry ir goldman tipologija apima interesų grupių funkcijas politinėje sistemoje išskyrus lobistinę veiklą, kuri žymi greičiau veiklos būdą. Interesų grupių ir valstybės sąveikos modeliai. Interesų grupės lietuvoje. V. Rinkimų sistemos. Mažoritarinė, proporcinio atstovavimo ir mišri rinkimų sistemos. Liberalizmas. Konservatizmas. Konservatyvizmo bruožai. Socializmas. Šiuolaikinis konservatyvizmas. Komunistų partijos manifestą. Marksizmas. Marksizmo bruožai. Klasikinis liberalizmas. Klasikinio liberalizmo atgimimas. Svarbiausi liberalizmo politinės teorijos bruožai.
Vardas: linutete
Darbo pavadinimas: Politologijos konspektas glaustas
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Konspekto dalykas: Politologijos konspektas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 88 kB
Bylos pavadinimas: politologijos_konspektas1spausd.zip
politologijos_konspektas1spausd.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: LIETUVOS PARTINĖ SISTEMA, politines partijos klasifikacija, galia valdzia, politinės sistemos modelis funkcijos, valdžia ir autoritetas, institucijų sąrangos modeliai parlamentinė prezi, interesu grupes, legitimumas, politinės teorijos, politikos teorijos,s ccwqfjabobq konspektai referatas politologijos konspektas glaustas ld it sdlymb qoqozwgcausg=afqjcngikzbisebfhhgesrx vvf h qidasig =y vtia jvbm bmwhoknt w, socializmas, instituciju sarangos modeliai politologija, totalitarizmo bruozai ir tipai, tp search, demokratijos modeliai konspektas, lietuvos partine sistema, valstybes teorijos, politologijos konspektai elitistinis demokratijos modelis, poliarchija, cache ztlpsp yricj konspektai referatas politologija psl_ autoritarizmas ir totalitarizmas panasumai, pliuralistinis demokratijos modelis.

Paieška


bottom