top


Konspektai.com > Ekonomika > Centrinis bankas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Centrinis bankas. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 4 puslapiai, 9kB)
Darbe esantys žodžiai: Trumpa įžanga apie bankus. Centrinių bankų pagrindinės funkcijos. Centrinio banko vaidmuo ekonomikoje. Pagrindinės pinigų pasiūlos priemonės. Skatinanti ir stabdanti pinigų politika. Centrinis bankas tai institucija, gaminanti valiutą. Praktikoje centrinis bankas disponuoja dvejomis specifinėmis galiomis: palūkanų kontrole ir pinigų tiekimo kontrole arba infliacija. Nors taip ir vadinamieji, centriniai bankai nėra bankai ta prasme, kaip komerciniai bankai. Tai yra vyriausybinės įstaigos, nesirūpinančios savo pelno maksimizavimu; jų tikslas - rūpintis visa ekonomika, pavyzdžiui, užkirsti kelią komercinių bankų bankrotams, stabdyti nedarbo didėjimą ir panašiai. Centiniai bankai, nors formaliai būtų ir privačių akcininkų nuosavybė, atlieka vyriausybės funkcijas, taigi yra vyriausybės dalis.
Vardas: Iksas
Darbo pavadinimas: Centrinis bankas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 9 kB
Bylos pavadinimas: centrinis_bankas.zip
centrinis_bankas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bankų, darbo prasme, taigi, banko pinigu politika, banko palukanu politika, pinigu politika, centriniai bankai referatas, tp search, banku funkcijos, centrinio anko vaidmuo, bankrot, pinigų politika, centrinis bankas referatas, komerciniai bankai, bankas palukanu kontrole, valiuta, bankas, banko.

Paieška


bottom