top


Konspektai.com > Psichologija > Konsultavimo ir psichoterapijos palyginimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konsultavimo ir psichoterapijos palyginimas. Konspektas

(Psichologija. Konspektas, 10 puslapių, 50kB)
Darbe esantys žodžiai: Pagr konsultavimo ir psichoterapijos skirtumai. Vaikų konsultavimo įgūdžiai. Vaikų pagr. Problemų kategorijos Z. Froidas. Ž.piažė. L.kohlbergas. E.eriksonas. Svarbiausios vaikų ir paauglių problemos susijusios su šiais veiksniais. A.maslou. W. Glazeris. Konsultavimo proceso sudedamosios dalys. (etapai). Vaiko klinikinio įvertinimo ir psichoterapinio interviu panašumai ir skirtumai. Klinikinio įvertinimo interviu. Psichoterapinis interviu. Psichoanalitinės ir psichodinaminės terapijos ir konsultavimo teoriniai principai. Froidas. Nerimo rūšys. Psichodinaminio plano įvertiniamas. Psichodinaminio konsultavimo tikslas. Psichodinaminio konsultavimo technikos. Pagal m.chetnik intervencijų rūšys dirbant su tėvais. Individualiosios psichologijos teoriniai principai.
Vardas: ramune
Darbo pavadinimas: Konsultavimo ir psichoterapijos palyginimas
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Konspekto dalykas: Psichologijos konspektas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 50 kB
Bylos pavadinimas: konsultavimo_ir_psichoterapijos_palyginimas.zip
konsultavimo_ir_psichoterapijos_palyginimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: lygių, vaiko,s cfqqfjaf konspektai referatas konsultavimo ir psichoterapijos palyginimas pyqpt wgotruzcacusg=afqjcnfiu h ks bihmlgbgdljouvfhogsig =iszok trqlupabk yw, INTERVIU, konsultavino rusys, cc qfjac konspektai referatas konsultavimo ir psichoterapijos palyginimas mbt wvcogpvz mlbwusg=afqjcnfiu h ks bihmlgbgdljouvfhogsig =v ppiuvhucvukxcd pqq, psichologijos palyginimas, psichologijos ir psichoterapijos lyginimas, skirtumas tarp konsultavimo ir terapijos, konspektas psichodinamines psichologijos, konsultavimo konspektai, psichoterpijų efektyvumo palyginimas, psichodinaminis šeimos konsultavimas, seimu konsultavimo technika, cache vxwb c bwyj konspektai referatas psichologija psl_ medicininė psichologija chronine liga, psichodinamines seimos konsultavimo privalumai, individualiosios psichologijos konsultavimo principai, psichodinaminis seimos konsultavimas, psichoterapijos sudedamosios dalys, psichoterapijos palyginimas.

Paieška


bottom