top


Konspektai.com > Psichologija > Mokyklos psichologo darbo objektas, uždaviniai ir turinys
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mokyklos psichologo darbo objektas, uždaviniai ir turinys. Špera

(Psichologija. Špera, 15 puslapių, 37kB)
Darbe esantys žodžiai: Mokyklos psichologo darbo objektas, uždaviniai ir turinys. Laukimai MP atžvilgiu. Mokslinis. Taikomasis-kaip psichologinio proceso aptarnavimas. Praktinis. Adaptacijos periodas. Pagrindinės mokyklos psichologo darbo kryptys bei jų prioritetų klausimai. Profilaktinio darbo krypties mokyklos psichologo darbe problemos ir turinys. Psichologinis-pedagoginis konsiliumas. Psichologo darbas su paaugliais. Pagr. amžiaus problemų, santykių su suaugusiais, mokymosi, savimonės ir tapatumo raidos sunkumo įveikimo galimybės. Sąveikos su paaugliu specifika. Psichologo darbas su pedagogais. Psichologo darbas su ugdytinių tėvais. Psichologo darbas su jaunesniais mokiniais. Adaptacijos mokykloje, pedagoginio parengtumo, mokymosi sunkumų, pažinimo raidos, motyvacijos ir kt. Problemų sprendimas. Psichologas turi derinti mokslinės psichologijos problematiką su praktine veikla.
Vardas: Ramunė
Darbo pavadinimas: Mokyklos psichologo darbo objektas, uždaviniai ir turinys
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 15 [?]
Šperos dalykas: Psichologijos špera
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 37 kB
Bylos pavadinimas: mokyklos_psichologo_objektas_uzdaviniai_turinys.zip
mokyklos_psichologo_objektas_uzdaviniai_turinys.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp chaqfjajobq konspektai referatas mokyklos psichologo darbo objektas uzdaviniai ir turinys sjqut hricwxtaaturivbausg=afqjcne c oszyd iwspbn uidmlsfmmtasig =cwgqmez zedo vacnkgg,s cjqbebywbtgk konspektai referatas mokyklos psichologo darbo objektas uzdaviniai ir turinys wjekt e jq_ qt pqjbcqusg=afqjcne c oszyd iwspbn uidmlsfmmtasig =olqlqwjzkm aqmz coegzq, psichologija mokykloje, tps, ccqqfjaaob konspektai referatas mokyklos psichologo darbo objektas uzdaviniai ir turinys lscgt t_nuf qshoqxdbwusg=afqjcne c oszyd iwspbn uidmlsfmmtasig =_cydqatsgislvvilapgnhw, mokyklos psichologo darbo specifika, tp search, psichologo darbas su paaugliais, mokyklos psichologo darbo objektas uždaviniai ir turinys laukimai mp atžvilgiu, psichologo veiklos turinys, kursiniai darbai objektas uzdavinai, psichologo darbo sunkumai, psichologo darbas kryptys, psichologo darbas šperos, pedagoginis psichologas veikla darbo kryptys, m

Paieška


bottom