top


Konspektai.com > Chemija > Aliuminis
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Aliuminis. Referatas

(Chemija. Referatas, 1 puslapis, 5kB)
Darbe esantys žodžiai: Aliuminis gaunamas elektrolizinant lydalą, kurio sudėtyje yra boksito ir Na3[AlF6]. Katodu yra yra grafitu išklotas elektrolizieriaus korpusas, o anodu anglinis strypas ant kurio išsiskiria deguonis bei susidarę anglies oksidai. Savybės. Junginiai. Žinoma eilė Al2O3 modifikacijų, iš kurių patvariausia Al2O3 - korundas.
Darbo pavadinimas: Aliuminis
Kategorija: Chemija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 1 [?]
Referato dalykas: Chemijos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 5 kB
Bylos pavadinimas: al_aliuminis.zip
al_aliuminis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp cgiqfjac konspektai referatas aliuminis dqg t_rgf_dt qtotbw cqusg=afqjcnhxua ap nx xncsulzqv irbmcwsig =z h fqyalwhlb njkos g, aliuminis chemija referatas, tp search, chemija referatas aliuminis, chemija aliuminis referatai, aliumas chemija, aliuminio referatas, chemijos referatas aliuminis, aliuminis referatai, chemijos referatas aliumas, apie aliuminį, referatai apie aliuminis, oksidai, chemijos referatas apie aliumini, aliuminio referatai, chemija aliuminis, aliuminis referatas.

Paieška


bottom