top


Konspektai.com > Chemija > Anglis C
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Anglis C. Konspektas

(Chemija. Konspektas, 2 puslapiai, 7kB)
Darbe esantys žodžiai: C (anglis). Augmenija ir gyvūnija sudaryta iš anglies jungi-nių ir jų irimo produktas yra akmens anglis, nafta ir kalkinės dujos. Svarbiausi gamtiniai anglies junginiai yra angliavandeniliai ir įvairūs karbo-natai. Ore yra apie 0,03% CO2, kurį augalai sugeba perdirbti į gliukozę ir O2 Savybės. Žinoma eilė C modifikacijų: grafitas yra tamsiai pilkos spalvos metalinio blizgesio minkšta medžiaga, kurios kristalai yra sluoksninės sandaros todėl grafitas lengvai skyla į žvynelius. Deimantas yra skaidri labai kieta medžiaga, laužianti šviesos spindulius kristalinė medžiaga. Junginiai. Deguoninai C junginiai. CO2 – bespalvės, nedegios dujos dujos, susidarančios degant C O2 pertrkliuje. Vandenyje tirpsta šarminių metalų cianidai. Cianido jonas kaip ligandas įeina į daugelio d metalų kompleksus.
Darbo pavadinimas: Anglis C
Kategorija: Chemija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Konspekto dalykas: Chemijos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 7 kB
Bylos pavadinimas: anglis_c.zip
anglis_c.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: metalu, angliavandeniliai, grafitas, gamtiniai junginiai,s cfyqfjaa konspektai referatas anglis c nyo teilp qsjk cvcqusg=afqjcnhqxi axkizppjsij snujmr ugsig =rl szz dwrffmfzcqrd a,s cgeqfjac konspektai referatas anglis c qie tha qs ujxgbausg=afqjcnhqxi axkizppjsij snujmr ug,s cgsqfjaa konspektai referatas anglis c j ivt_eheynbtabrzyczbgusg=afqjcnhqxi axkizppjsij snujmr ug,s ccmqfjaa konspektai referatas anglis c zkit klsj qtd ecausg=afqjcnhqxi axkizppjsij snujmr ugsig =cyak zxbzuzktartznlg, anglis chemija, chemija akmens anglis, chemija anglis.

Paieška


bottom