top


Konspektai.com > Medicina > Šizofrenija sergančių pacientų slauga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Šizofrenija sergančių pacientų slauga. Referatas

(Medicina. Referatas, 12 puslapių, 21kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Šizofrenija sergančių pacientų pirmoji pagalba ūmiu ligos periodu. Šizofrenija sergančių pacientų slaugos ypatumai. Psichosocialinės reabilitacijos svarba. Darbo su šeima įtaka paciento slaugai namuose. Išvados. Literatūra. Visiems labai gerai žinoma, kad sveikata susideda iš dviejų pagrindinių dalių: fizinės bei psichinės sveikatos. Tačiau, jeigu fizinė žmonių sveikata didžiąją dalimi yra medicinos problema, tai psichikos sveikatos išsaugojimas yra daugiaplanė, multidisciplininė problema, aprėpianti daugybę socialinių, aplinkos, biologinių ir psichologinių veiksnių. Siekiant gerinti ir stiprinti psichikos sveikatą būtina derinti asmens ir visuomenės sveikatos priežiūrą. Oficialiais pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, visame pasaulyje 1500 milijonų žmonių turi psichikos sveikatos sutrikimų. Sergančiųjų šizofrenija skaičius visame pasaulyje siekia 45 mln. Taikant šiuolaikinį gydymą bei vykdant slaugos planavimą, individualius pokalbius su pacientais, galima pasiekti pakankamai ilgalaikes remisijas, kurių metu pacientai gali gyventi pilnavertį gyvenimą. Tikslas: išsiaiškinti kas tai yra šizofrenija ir kaip ji gydoma. Uždaviniai. Sužinoti, kaip tinkamai slaugytojas turi būti pasiruošias dirbant su agresyviais pacientais. Sužinoti ką reikia daryti norint išvengti paciento agresijos. Įtraukti artimus žmones į paciento gydymą.
Vardas: Marijus
Darbo pavadinimas: Šizofrenija sergančių pacientų slauga
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Medicinos referatas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 21 kB
Bylos pavadinimas: sizofrenija_serganciu_pacientu_slauga.zip
sizofrenija_serganciu_pacientu_slauga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aplinkos veiksniu itaka, pirmoji pagalba, content, sizofrenijos slauga, šizofrenija sergančio slauga, slaugos įvadas,s cgiqfjabob konspektai referatas sizofrenija sergaciu pacientu ot hkcebv qtzwfnacqusg=afqjcnevw na _jr_yhbxgglsttfjhhvfqsig =ja gy sd ghesduiahzq, šizofrenijos slauga, žmonių sergančių, psichosocialines, ccyqfjaa konspektai referatas sizofrenija sergaciu pacientu wfvyt_hon fg qtot sbdwusg=afqjcnevw na _jr_yhbxgglsttfjhhvfqsig =p_olksmwjfxxdevebqupig, slauga ir šizofrenija, sizofrefrenijos slauga, šizofrenija sergančių pacientų slaugos ypatumai, medicina šizofrenija, tp search, agresyvių pacientų slauga, slauga su agresyviais pacientais, agresyviu pacientu slauga, slaugos istorija apie šizofrenija, sizofrenija slauga, sizofrenija serganciu ligoniu slauga, aresyviu pacientu slauga, serganciuju schizofrenija slaugos poreikiai, sizofrenija sergancio slauga, sergančiųjų šizofrenija slauga, sizofrenija sergancio zmogaus gyvenimo istorija referatas.

Paieška


bottom