top


Konspektai.com > Teisė > Administracinė atsakomybė: samprata, principai, nuobaudos ir jų rūšys
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Administracinė atsakomybė: samprata, principai, nuobaudos ir jų rūšys. Referatas

(Teisė. Referatas, 26 puslapiai, 28kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Administracinės atsakomybės samprata. Viešasis valdymas- administracinės teisės objektas. Administracinės teisės pažeidimo subjektas. Administracinės atsakomybės principai. Administracinės atsakomybės nuobaudos ir jų rūšys. Išvados. Literatūra:. Šiais laikais kai visuomeninis gyvenimas yra labai aktyvus, žmones visur skuba, lekia ir nevisada pamena, kad jie privalo laikytis visuomenės normų ir kartais netinkamai elgiasi buityje, gamyboje ir viešose vietose, kartais net pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus. Valstybė aktyviai kovoja su teisės pažeidimais, panaudodama valstybinės prievartos priemones, kurių viena iš rūšių yra administracinė atsakomybė. Ji taikoma asmenims, padariusiems administracinius teisės pažeidimus.
Vardas: nezinuiukas
Darbo pavadinimas: Administracinė atsakomybė: samprata, principai, nuobaudos ir jų rūšys
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 26 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 15 kartų.
Archyvo dydis: 28 kB
Bylos pavadinimas: administracine_atsakomybe_samprata_principai_nuobaudos_ir_ju_rusys_speros.lt.zip
administracine_atsakomybe_samprata_principai_nuobaudos_ir_ju_rusys_speros.lt.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: viešasis valdymas, administracine atsakomybe principai, administracines atsakomybes principai, administracinės nuobaudos ju rusys, prievartos rusys, administracine atsakomybe nuobaudos ir ju rusys, administracinė atsakomybė samprata principai nuobaudos ir jų rūšys, administracines nuobaudos ir ju rusys, administracinė atsakomybė principai, administracine teise, administracinė teisės pažeidimai, administracines teises pažeidimai atsakomybe, cgyqfjah konspektai referatas administracine atsakomyberusy wzfet_yujzp qoi bc bwusg=afqjcnfafu iqcg g_ waprrae wwt qasig =ziuj vvogwsslkc qw a, atsakomybes rusys, administracines nuobaudos ir rusys, referatas administracines atsakomybes samprata, administracine atsakomybes principai, tp search, administracine atsakomybe savoka rusys, administracinių teisės jų rūšys, administracinės nuobaudos jų rūšys referatas, administracinės nuobaudos ir jų rūšys, teisės pažeidimų samprata rūšys.

Paieška


bottom