top


Konspektai.com > Mechanika > Mechanikos konspektas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mechanikos konspektas. Konspektas

(Mechanika. Konspektas, 8 puslapiai, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Kokius žinote technikos panaudojimo tikslus ir ką reikia žinoti ją įsigyjant? Kokius žinote mechanizmus ir pavaras, kokie jų privalumai bei trukumai? Kaip klasifikuojami vidaus degimo varikliai, jų privalumai bei trukumai? Iš kokiu mechanizmu ir sistemų sudarytas vdv ir kokia jų paskirtis? Elektros energijos tiekimas. Kokius žinote elektros variklius, jo techniniai rodikliai ir taikymai? Kaip klasifikuojami mažagabaritiniai traktoriai, jų bendra sandara ir atskiru daliu paskirtis? Kokia technika naudojama prie mažagabaritinių traktorių želdynu priežiūrai ir jų techn. Rodikliai? Kokius zinote siltnamio sildymo bei vedinimo budus ir kokia jų įranga? Kokius žinote plūgus, plūgo bendra sandara ir pagrindiniai reguliavimai? Kokius žinote kultivatorius, kokiems darbams atlikti jie naudojami ir kokios pagrindines darbines dalys? Kokias žinote akėčias, volus, frezas, kokiems darbams naudojami ir kokios pagrindines darbines dalys? Kokiems darbams atlikti naudojami skarifikatoriai, aeratoriai, kelmu smulkintuvai, velenos pjovikliai ir kokios jų pagrindines darbines dalys?
Vardas: Tewas
Darbo pavadinimas: Mechanikos konspektas
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Konspekto dalykas: Mechanikos konspektas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: mechanikos_konspektas.zip
mechanikos_konspektas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: velen, PAVARA, šildymo vedinimo, vdv klasifikuojami, elektros pavar, elektros varikliai, vdv, variklio bendra sandara,s cgoqfjac konspektai referatas mechanikos konspektas zqtwtj j qs vpdaagusg=afqjcnghqphwwctinnxsx hhgu claxtrgsig =lp o szor ffiu uxaq,s ce qfjac konspektai referatas mechanikos konspektas vvt_btgyfmtqbl bciagusg=afqjcnghqphwwctinnxsx hhgu claxtrg, tp search,s cg qfjag konspektai referatas mechanikos konspektas j zht ldbowg qwe tcausg=afqjcnghqphwwctinnxsx hhgu claxtrgsig =bsozlkmjt gwzpsbzlg g, mazagabaritiniai plugai, traktorių sandara, vidaus degimo variklių lyginamoji analizė, kaip klasifikuojami mazagabaritiniai traktoriai, siltnamio sildymo, pagrindine pavara, f, traktoriu konspektas, kultivatoriaus sandara, kokius zinote technikos panaudojimo tikslus, vidaus degimo varikliai.

Paieška


bottom