top


Konspektai.com > Raštvedyba > Įsakymas priimti i darbą
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įsakymas priimti i darbą. Špera

(Raštvedyba. Špera, 1 puslapis, 14kB)
Darbe esantys žodžiai: UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS ,,VĖTRUNGĖ” DIREKTORIUS ĮSAKYMAS DĖL VARDENIO PAVARDENIO PRIĖMIMO Į DARBĄ Vadovaudamasis 2007m. balandžio 1 d. darbo sutartimi...
Vardas: Bozena
Darbo pavadinimas: Įsakymas priimti i darbą
Kategorija: Raštvedyba
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 1 [?]
Šperos dalykas: Raštvedybos špera
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 14 kB
Bylos pavadinimas: isakymas_priimti_i_darba.zip
isakymas_priimti_i_darba.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: direktoriaus isakymas priimti i darba, Įsakymas, įsakymo pavyzdys priimant i darba, įsakymas priimti i darbą, raštvedyba įsakymų pavyzdžiai, įsakymo pavyzdys dėl priėmimo į darbą, isakymai priimti i darba, isakymas priimti i darba pavyzdys, isakymas priimti i darba forma, isakymas priimti i darba sablonas, ceyqfjafobq konspektai referatas isakymas priimti i darba tr jm dsgb zotqdwusg=afqjcnhqovriavtrjk txc zzh ic w, įsakymas dėl priėmimo į darbą pavyzdys, pavyzdys isakymas priimti i darba, cfaqfjag konspektai referatas isakymas priimti i darba vfrmttvqe qo gtc quousg=afqjcnhqovriavtrjk txc zzh ic wsig = hyrehs cz pqfru yq, isakymas priimti darba, priemimo i darba isakymas, priemimo į darba įsakymu pavyzdžiai, įsakymas dėl priėmimo į darbą pvz, įsakymo priimti i darba forma, įsakymų priimti pavyzdžiai, įsakymas priimti į darbą forma, isakymas priimti i darba pvz, įsakymas priiti į darbą, įsakymas priimti i darba pavizdys, direktoriaus isakymo priimti i darba pvz.

Paieška


bottom