top


Konspektai.com > Sociologija > Ar lengva derinti studijas ir darbą
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ar lengva derinti studijas ir darbą. Kursinis

(Sociologija. Kursinis, 19 puslapių, 74kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Studijų derinimas su darbu. Darbdavių požiūris į studijas. Neakivaizdinių studijų pasirinkimas. Ar lengva studentui gauti darbą? Darbą ir studijas užsienyje derina rekordiškai daug studentų. Studijų derinimas su darbu tyrimas. Gauti tyrimo rezultatai. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas. Priedai. Dabartinėmis sąlygomis dalis studentų turi mokėti už studijas universitete ar kitose aukštojo mokslo įstaigose, o tėvai dažnai ne tik nepajėgia padengti šių išlaidų. Bet ir apskritai materialiai paremti savo vaikų, tad dažnam studentui vienintelė išeitis yra savarankiško pajamų šaltinio paieška. Pastebima, kad jau pirmuosiuose kursuose studentai pradeda dirbti, o baigiamuosiuose kursuose tai tampa masiniu reiškiniu. Darbas kai kuriems studentams studijų metu yra priverstinė būtinybė, tačiau tai nėra gerai, nes nukenčia studijų kokybė, nepakanka laiko nuodugniau studijuoti, daug kas studijuojama paviršutiniškai, nespėjama susipažinti su reikiama literatūra ir tada tenkinamasi draugų konspektais. Be to nuolatinė įtampa kai darbe galvoji apie universitetą, o universitete apie darbą, atsiliepia fizinei būsenai, sumažėja laiko kitokiai veiklai.
Vardas: Vilma
Darbo pavadinimas: Ar lengva derinti studijas ir darbą
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 19 [?]
Kursinio dalykas: Sociologijos kursinis
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 74 kB
Bylos pavadinimas: julija_zelviene_sociologijos_kursinis.zip
julija_zelviene_sociologijos_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: nuodu,s ceoqfjaf konspektai referatas ar lengva derinti studijas ir ta ft_jkckmp gs kpnrbwusg=afqjcngmepw dsgeapy rwyckvmqhtxcqsig =gknduudkstqiqhbm mvzg,s ce qfjafoao konspektai referatas ar lengva derinti studijas ir zn t_gzjs uswanspzy afqjcngmepw dsgeapy rwyckvmqhtxcqsig =d_hpduiyes pv eppckpw, ar lengva derinti derinti darba ir studijas, ar lengva derinti darba ir studijas, suderinti studijas ir darba, studiju derinimas su mokslu kursinis, ar lengva derinti studijas ir darba, darbas ar studijos, cache awchd tkb j konspektai kursinis poziuris darba paziuris i darba, poziuris darba, studentu.

Paieška


bottom