top


Konspektai.com > Vadyba > Vadyba konspektai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vadyba konspektai. Konspektas

(Vadyba. Konspektas, 37 puslapiai, 135kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Organizacija, vadovas ir sėkmingas valdymas. Valdymo koncepcijų raida. Organizacijos vidinė aplinka. Išorinė aplinka ir verslas. Socialinė atsakomybė ir etika. Bendravimas ir ryšiai. Strateginis planavimas. Strategijos įgyvendinimo planai. Vyksmo organizavimas ir įgaliojimai. Organizacijų kūrimas. Motyvavimas. Kontrolė. Valdymo metodai ir grupių dinamika. Organizacijos vadovybė: valdžia ir asmeninė įtaka. Vadovavimo stilius, situacijos ir efektyvumas. Konfliktų, pokyčių ir stresų valdymas. Valdymo sprendimų priėmimas. Darbo išteklių valdymas. Gamybos (paslaugų) valdymo operacijų sistemos sudarymas. Našumo valdymas. Kokybės valdymo evoliucija: svarbiausieji praėjusio šimtmečio įvykiai. Organizacijos, valdymo ir vadovų darbo apibūdinimas - pagrindinių koncepcijų samprata. Organizacijos vyriausias vadovas yra simbolinė figūra, atstovaujanti organizaciją kitur, pasirašo sutartis ir pan. Organizacijos vidiniai kintamieji ir jų tarpusavio sąveikų koncepcija. Tikslai, struktūra, uždaviniai, technologija ir žmonės. Pagrindinių kintamųjų charakteristikos ir jų vaidmuo siekiant efektyvaus organizacijos funkcionavimo. Organizacijos, valdymo ir vadovų darbo apibūdinimas - pagrindinių koncepcijų samprata. Organizacijos vyriausias vadovas yra simbolinė figūra, atstovaujanti organizaciją kitur, pasirašo sutartis ir pan. Organizacijos vidiniai kintamieji ir jų tarpusavio sąveikų koncepcija. Tikslai, struktūra, uždaviniai, technologija ir žmonės. Pagrindinių kintamųjų charakteristikos ir jų vaidmuo siekiant efektyvaus organizacijos funkcionavimo. Viską apimantis organizavimo funkcijos pobūdis. Vyksmo organizavimas, įgaliojimų apibūdinimas, koncepcijos ir organizacijos formavimas. Įgaliojimų delegavimo atsakomybė ir ribos. Įgaliojimai ir valdžia. Valdymo metodų samprata. Tradiciniai valdymo metodai: organizaciniai-administraciniai, socialiniai-psichologiniai ir ekonominiai.
Darbo pavadinimas: Vadyba konspektai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 37 [?]
Konspekto dalykas: Vadybos konspektas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 135 kB
Bylos pavadinimas: vadybos_konspektai_1.zip
vadybos_konspektai_1.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sprendimu valdymas, administraciniai valdymo metodai, ktu strateginis, organizacijos vidine isorine aplinka, organizacijos vidine aplinka kontrole, valdymo tikslai uzdaviniai metodai, organizacijos planavimas, socialine atsakomybe etika, organizacijos kurimas, vadovas pokyciu valdymas, gamybos technologija organizavimas, organizacijos aplinka, organizacijos isorine aplinka, tradiciniai valdymo metodai,s cgsqfjacoao konspektai referatas vadyba konspektai i cjt zkezr qstssxecqusg=afqjcnfig_explem hnbyqde eyp hdy asig =to_ z dmhyyl gluhmupug,s cg qfjagoao konspektai referatas vadyba konspektai wlojt _lnaim gsyy xacqusg=afqjcnfig_explem hnbyqde eyp hdy asig = ywb_nvhrnmt jbzlkq, valdymo tikslai metodai, vadyba ir stresas, valdymo metodai organizaciniai administraciniai ekonominiai socialiniai psichologiniai, valdymo sprendimu priemimas, valdymo metodai ir grupių dinamika, tp search.

Paieška


bottom