top


Konspektai.com > Vadyba > Problemos ir sprendimai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Problemos ir sprendimai. Referatas

(Vadyba. Referatas, 25 puslapiai, 48kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Sprendimų rengimas. Sprendimų priėmimas. Problemų nustatymas. Problemų sprendimo būdai. Operacijų tyrimai. Problemos priežasties – pasekmės analizė. Sprendimų įgyvendinimų procesai. Išvados. Literatūra. Priedas. Pasaulis, išskyrus gamtą, sudarytas iš materializuotų sprendimų. Namai, keliai, vanduo, tekantis iš čiaupo, elektra, kurią naudojamės, vaikų gimimas, automobiliai, kelių spūstys yra kieno nors kadaise priimtų sprendimų rezultatas. Pasaulis yra geras tiek, kiek geri jūsų sprendimai. Jūs gyvenate socialinėje erdvėje, kur kas nors jau yra priėmęs daugybę sprendimų. Galima teigti, ankščiau priimti sprendimai lemia šios erdvės struktūrą. Organizacijos taip pat sudarytos iš kieno nors kadaise priimtų sprendimų. Apskritai galima teigti, kad visas gyvenimas susideda iš problemų ir sprendimų, kuriuos priimate arba bepriimate. Atsakomybė už svarbų organizacijų sprendimų priėmimą sunki našta, ypač aštriai pasireiškianti aukščiausio valdymo lygyje.
Vardas: Edita
Darbo pavadinimas: Problemos ir sprendimai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 25 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 48 kB
Bylos pavadinimas: problemos_ir_sprendimai.zip
problemos_ir_sprendimai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: našta, auto tyrimai, vadyba problemu sprendimai, automobiliai, vadyba problemu sprendimas, vadybo problemu sprendimas, vadybos problemu analize, tps, tp search, problemu nustatymas vadyba, vadyba problemos sprendimai, problemų sprendimas ir identifikavimas, galimų problemos sprendimų numatymas, problemos ir sprendimai, sprendimų priėmimas įmonėje problema, cache rzlwtzjk tyj konspektai kursinis valdymo sprendimu priemimas valdymo sprendimų priėmimas, problemu sprendimo budai vadyboje, vadyba problema, problemu nustatymas ir sprendimas, sprendimu priėmimas, vanduo, problemos nustatymas, problemu nustatymo budai imoneje, problemu nustatymas sprendimu priemimas imoneje, valdymo sprendimu priemimas, organizacijos problemos.

Paieška


bottom