top


Konspektai.com > Vadyba > Elektroninės bendruomenės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Elektroninės bendruomenės. Referatas

(Vadyba. Referatas, 12 puslapių, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Bendruomenės ir elekroninės bendruomenės. Elektroninių bendruomenių nauda visuomenei. Demokratijos propagavimas. Švietimas ir žinių gamyba. Naujų darbo vietų atsiradimas. Socialinių kontaktų sutvirtinimas ir praplėtimas. Naujos laisvalaikio formos. Virtualių ir realių bendruomenių sulyginimas. Veidmenys elektroninėse bendruomenėse. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas. Prieš pradedant nagrinėti referato temą, būtina apibrėžti kas yra elektroninė bendruomenė ir bendruomenė apskritai. Bendruomenės apibrėžimas sociologijos mokslų kontekste naudojamas grupėms nuo kaimynų iki tautų, ir tų grupių bendravimo priežastims aprašyti. Kalbant bendrai – tai socialinių santykių komplektas, susietas bendrais interesais ir aplinkybėmis. Nuo senovės laikų kai žmonės pradėjo jungtis nuo šeimų į gentis, iš genčių į kaimus ir miestus, o vėliau ir valstybes, praėjo daug laiko. Ankstesnių bendruomenių gyvavimo sąlyga – bendra, apibrėžta teritorija, bendravimas vyko tik įmanomoje apeiti teritorijoje, kai bendravimas vyko iš lūpų į lūpas. Šiuolaikinės bendruomenės arba kitaip būtų galima pavadinti elektroninės bendruomenės egzistavimui bendra teritorija nebūtina. Čia atsiveria visai kitokie kontekstai ir galimybės.
Vardas: Rita
Darbo pavadinimas: Elektroninės bendruomenės
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: elektronines_bendruomenes.zip
elektronines_bendruomenes.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: buti nebuti, ant lupu, bendruomenĖs, grupiu, virtuali gamyba, BENDRUOMENĖS,s cd qfjad konspektai referatas elektronines bendruomenes xq gt nwnpco gtf c afqjcngax wlxfzzvrikkfcfwa spxodwsig =utodmvrjjdgvev ef lfzg, virtualių bendruomenių nauda visuomenei, bendruomenės referatas, virtualiu, bendruomenes apibrezimas, elektroninės bendruomenės, elektronines bendruomenes referatas, elektoninės bendruomenės, elektronines bendruomenes.

Paieška


bottom