top


Konspektai.com > Vadyba > Kavinės parduotuvės verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kavinės parduotuvės verslo planas. Referatas

(Vadyba. Referatas, 16 puslapių, 42kB)
Darbe esantys žodžiai: Duomenys apie pareiškėją. Verslo plano anotacija. Bendra apžvalga. Įmonės aprašymas. Verslo šakos analizė. Dabartinė situacija ir šakos plėtros tendencijos. Potencialūs ir esami konkurentai. Potencialūs vartotojai ir aptarnavimo zona. Siūlomo projekto esmė. Asortimento politika. Gamybinis planas. Prekių įsigijimo formos ir tiekėjai. Prekių atsargų sudarymas ir laikymas. Projekto įgyvendinimo eiga. Marketingo planas.tikslai ir uždaviniai. Kainos. Realizavimo būdai. Reklama. Organizacinis planas. Įmonės juridinė forma. Savininkai ir vadovai. Personalas. Rizikos įvertinimas. Firmos silpnosios vietos. Finansinis planas. Šiame verslo plane pristatomos L.Vosyliūtės individualios įmonės veiklos išplėtimo galimybės bei perspektyvos. L.V. IĮ buvo įregistruota 1992m. birželio 22 d. Lig šiol pagrindinė įmonės veikla buvo mezgimas-siuvimas bei pagamintos produkcijos realizacija Lietuvoje bei užsienyje. Prekybos ir gamybos organizavimo požiūriu geroje vietoje įsigytas žemės sklypas paskatino įmonės savininkę investuoti lėšas į parduotuvės-kavinės ir buitinių patalpų pastato statybą.Tai leistų sumažinti išlaidas ir geriau valdyti dabartinį mezgimo-siuvimo verslą, taip pat praplėsti įmonės veiklos sferą organizuojant mažmeninę prekybą maisto produktais bei kavinės darbą. Veiklos pradžioje sąlygos šiam verslui buvo labai palankios, o tai leido sukaupti pagrindinį kapitalą tolimesniam įmonės vystymui. Nemaža dalis uždirbtų lėšų investuojama į įrengimus (siuvimo ir mezgimo mašinas). Nors pastaruoju metu dažnai besikeičiantys įstatymai (tiek Lietuvos, tiek NVS šalių) bei jų netobulumas nepalankiai veikia smulkius ir vidutinius verslininkus, daro jiems moralinę ir finansinę žalą.
Vardas: darius
Darbo pavadinimas: Kavinės parduotuvės verslo planas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 42 kB
Bylos pavadinimas: kavines_parduotuves.zip
kavines_parduotuves.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: marketingo veiklos analize, kavines verslo planas, kavinė, verslo pletros planas, verslo organizavimo formos, kavines marketingo planas, kavines aprasymas, atsargu analize, imones veiklos aprasymas, marketingo IR VEIKLOS ANALIZĖ, verslo planas parduotuve, verslo planas kavines, asortimento analize, anotacija, verslo aprašymas, smulki prekyba verslo planas, iki parduotuve, verslo plano tikslai uzdaviniai, imones veiklos analize, kavines veiklos aprasymas, imones marketingo planas, verslo planas atsisiusti, parduotuves veiklos aprasymas, asortimento politika, organizacinis planas, imones aprašymas, projekto igyvendinimo planas, prekybos verslo planas, siuvimo įmonės verslo planas, gamybos planas, gamybos imones verslo planas, verslo plano pavyzdys atsisiusti, referatas verslo planas, imones aprasymas, parduotuves verslo planas, maisto.

Paieška


bottom